Matka (Nia Long) mladej June (Storm Reid) zmizne počas dovolenky v Kolumbii, kam sa vybrala s novým priateľom. Keď dcéra začne po nezvestnej matke pátrať, hľadanie jej komplikuje nielen úradnícka byrokracia, ale aj vzdialenosť 1600 kilometrov. June zostáva v Los Angeles a pri hľadaní stôp šikovne využíva súčasné technológie, aby sa matku pokúsila nájsť, kým nie je neskoro. Čím viac však preniká do digitálneho sveta, tým viac otázok ostáva... A keď napokon June odhalí tajomstvo o svojej matke, zistí, že ju vlastne vôbec nepoznala. (Itafilm)

NikiVai

Výborný film. Moc mě bavilo zpracování, styl pátrání, nečekaný zlom. Fakt to bylo fajn, po dlouhé době zase film, který mi uvízl v myšlenkách. ()

Monyfik odpad!

Verbale, zasmál jsem se. Ale... Kolik bílých spoluobčanu jsme napočítali, Dobrou uklízečku Jochíma Almeidu z Portugalska a zlého ameryckýho dýlera Timyho Griffina. Víc ani ťuk, snad jen pár štěků reportéra Gumákového Ricka Chamberse nad hrobem a jednoho těžce uniformovaného policistu ve křoví. Nemám nic proti multi kunti obasozavíní ,ale tyto tupé afroamerické byčí výkaly včetně krutopřísného hacking skilu mě fakt neberou. Na tento zatuchlý rasově, krutě nevyvážený špek snad neskočí ani zkušený sedlák, řezník a kupec v jedné osobě - Krkovička. ()

MatyRock

Příjemná žárovka u které platí rčení, za málo peněz hodně muziky. Člověk se nezačne nudit díky svižné stopáži, tvůrci několikrát šikovně přetočí divácká očekávání a já se bavil. Jediná škoda, že v poslední třetině začíná mít dominantní slovo zbytečná překombinovanost a po finálním odhalení se začíná příběh lehounce rozpadat. ()

jara12

Krimi které se odehrává čistě jen přes aplikace. Celková zápletka je skvěle udělaná a vy netušíte do posledních chvílí kdo za tím vším je. Postavy jsou uvěřitelné a přestože se mi nelíbily některé nápady, jde o solidní podívanou. ()

frycda

Umělecky naprosto nulový počin. Co se týká zápletky tak je jednoduchá a předvídatelná. Nejdražší na tomto filmu bylo asi nakoupit veškeré vybavení od Applu. Děj se točí kolem nevděčné, pubertální, rozmazlené holky která si hraje na detektivku v momentě kdy se jí neozve máma. Všechno co normální člověk nesnáší na dnešním životě (masivní konzumita, afekt, umělé drama, FOMO) je zde v jednom balíčku. Celkový děj má od reálného života hodně daleko. Popravdě myslím, že po desítkách filmech tohoto stylu zpracování je už zbytečné a až moc laciné vytvářet další. Věřím, že své pubertální publikum si to ale najde. Pro lidi kteří film berou jako druh umění je však toto naprosto zbytečné. ()

lokso2

Napätie, nečakaný a šokujúci zvrat, zaujímavé "app" prevedenie, neprehnaná minutáž.. za mňa nominácia na oscara za scenár, strih a réžiu.. plný počet. Zaujímavé, že tak kvalitný film má slabé promo a málokto o ňom vie. V kine som 3x týždenne a videl som len jednú upútavku. ()

hypnos11

Nic, co bychom již neviděli v Searching, na které odkazuje jedna z úvodních scén. Missing je tomu tak moc podobné, až jsem hledal, zda je nemá na starosti stejný tvůrce, ale ne. Jde každopádně o zdařile zpracovanou věc, natočené je to napínavě, stále se objevují nové stopy a záhady, to vše v zajímavém moderním kabátku ušitém ze sociálních sítí, komunikačních aplikací, webového vyhledávače a prohlížeče. Ke konci to dle mého názoru začne ve scénáři trochu klopýtat, ale nejde o nic fatálního. Ve zkratce - má to své muchy, ale s výsledkem jsem spokojený. Shodou okolností jde  v krátké době o druhou věc se Storm Reid, kterou jsem viděl (první byl sedmý díl The Last of Us viděný cca před týdnem). Tomuto děvčeti prorokuji zářivou budnoucost. ()

Duffson

2/3 filmu bych asi nemel problem s nicim a ikdyz neni nicim originalni, vse je tak nejak jak by se dalo ovekavat…co je vsak za me odflaknuty, tak je to bohuzel zaver. ()

Keledaia odpad!

Jezis to byla blbost. Matka ma dvacet minut zpozdeni na letisti takze FBI se muze celosvetove pretrhnout, jasne.. nevidela sem nikdy v zivote takovej nasup deziluze. Nudnej, stupidni a otravnej humus. ()

lineker

Velmi poutavé první dvě třetiny filmu, kde to fakt šlape a při kterých si člověk uvědomí, že jeho digitální stopa je téměř nesmazatelná a může v důsledku znamenat i solidní průser. Každého volba. Ten "obyčejný" thrillerový závěr se jakoby k tomu čeho jsme byli do té doby svědky moc nehodí. Ale tvůrci se prostě rozhodli to celé tradičně ukončit. Dojem z filmu to, nějak zásadně nekazí. ()

cenitel

Co mi na filmu vadilo, jak to vše bylo natočené za extrémně nízký náklady, to dá rozum. Zápletka filmu jinak super, napínavé to bylo, celkem dobré psycho a zjištění kolem a kolem, to mnozí asi z nás nečekali, co z toho vzejde. Jinak bych dal i o hvězdičku vice. Jinak good krimi ()

Salober

Po 10 min. jsem to vypnul. Nebavilo mě sledovat zmatené streamování po internetu…Nerozumím, co jiné sledovatele na tomhle filmu nadchlo. ()