Matka (Nia Long) mladej June (Storm Reid) zmizne počas dovolenky v Kolumbii, kam sa vybrala s novým priateľom. Keď dcéra začne po nezvestnej matke pátrať, hľadanie jej komplikuje nielen úradnícka byrokracia, ale aj vzdialenosť 1600 kilometrov. June zostáva v Los Angeles a pri hľadaní stôp šikovne využíva súčasné technológie, aby sa matku pokúsila nájsť, kým nie je neskoro. Čím viac však preniká do digitálneho sveta, tým viac otázok ostáva... A keď napokon June odhalí tajomstvo o svojej matke, zistí, že ju vlastne vôbec nepoznala. (Itafilm)

Marda41

Jsem vždy skeptický k filmům natočeným desktopovým stylem nebo amatérky roztřepanou kamerou v ruce, ani jsem neměl v plánu tento film vůbec vidět. Nakonec jsem neměl jinou možnost a ani mě nemrzí, že jsem film viděl. Zajímavý příběh, zápletka a napětí od začátku až do konce. ()

Nikol45

Musím přiznat, že mě tento film příjemně překvapil.....hlavně finále. Několikrát jsem měla i husí kůži jak jsem byla napjatá. ()

Dannyss

Dostatečně kvalitní a napětím protkaný thriller zaměřující se na pátrání, který má dostatek zvratů v ději pro vyvolání netradiční dávky adrenalinu. Dnešní doba je šílená a v celém snímku je ukázkově ukázáno, kolika nástroji disponujeme a jak relativně jednoduše dokážeme vypátrat téměř cokoliv bez cizí dopomoci. Příběh byl poutavý, taktéž zápletky, ale vlastně vedlejší postavy stály za to, a to není ve zvyku, že film obstojí také v této komponentě. Jako celek to funguje dravě, místy originálně a paradoxně uvolněně ve vteřinách mírných úsměvných prvků. Scénáristicky velmi dobře zvládnuté drama je z mého osobního pohledu o řád lepší než předchůdce Searching, které však bohužel mírně ztrácí své rozjeté tempo klišé závěrem, což poměrně brzdí a degraduje veškeré doposud vybudované nápady k nálezu ztracené matky. 8/10. ()

Mr.HahaHihi

Deskopové filmy jsou moje slabost a jelikož jich je jako šafránu, každý si o to víc náležitě vychutnám. Hledání, volání, textovani, scrollovani, hledání, mapy, google, Insta a to všechno slouží k rozplétání velké záhady. Zbožňuji to. ()

brand28

Co to bylo? Většinu filmu čumím na počítačové obrazovky a do toho mi občas skočí až neskutečně otravná holka. Tak tohle fakt ne. Být těchto dvou věcí méně, tak to dostane možná hvězdy tři. Ale tohle je snad nejotravnější film roku. ()