Ako každé iné dievča v Hollywoode, aj Maxine (Mia Goth) sa túži stať  hereckou hviezdou. Je uznávaná a oceňovaná, ale bohužiaľ len medzi fanúšikmi porna. To však Maxine nestačí. Nesporná dávka talentu a ostré lakte jej pomôžu získať hlavnú úlohu v horore ambicióznej režisérky Elizabeth Bender (Elizabeth Debicki). Maxine je pripravená chytiť sa tejto príležitosti oboma rukami a už ju nikdy nepustiť. V tom istom čase sa v nočnom Los Angeles pohybuje nepolapiteľný sériový vrah prezývaný „Night Stalker“. Jeho posledné tri obete patrili do okruhu Maxininých priateľov. Vyvedie ju to z miery, alebo sa naďalej stopercentne sústredí na svoju úlohu, ako to vyžaduje jej náročná režisérka? Je vôbec možné sústrediť sa na nakrúcanie hororu, keď skutočná hrôza je všade okolo? (Cinemart SK)

Hexx

66%? Vážně? A za co? Za neherečku, nudu, směšný pokus o krimi, nebo nakonec ničím nevysvětlené podivné pouto mezi vrahem a dcérečkou? To je asi hodně špatný vtip. Zábava a poutavost snímku asi tak jako během vasektomie, od každého rádoby něco, ale nakonec ve výsledku prázdné NIC. Velké zklamání. ()

Samik.

Zdá se, že Maxxxine překonala veškerá očekávání a poskytla divákům opravdu nezapomenutelný zážitek, který se hluboko vryl do paměti. I když mě předchozí díly X a Pearl příliš neoslovily, Maxxxine mě doslova pohltila. Výjimečná kamera, citlivý přístup k detailům, dokonale vytvořená atmosféra a neuvěřitelný výkon Mii Goth – to všechno dohromady tvoří film, který si zaslouží opakované shlédnutí. Film také krásně vzdává hold osmdesátkám, a to nejen ve vizuálním stylu, ale i hudebními volbami. Ostatně, pro mě osobně bylo objevení "Obsession" od Animotion dalším highlightem, který mi nyní běží na smyčce. Zkrátka a dobře, Maxxxine je film, který se povedl na všech frontách a je pro mě jedním z těch, na které se rád podívám znovu a znovu. Jednoduše skvělý zážitek, který si zaslouží pochvalu. ()

carebear

Záver trilógie priniesol síce najviac hereckých hviezd ale celkovo Ti West asi nevedel čo vlastne chce točiť, žánre pomiešané krista krížom, scenár jednoduchý jak facka, škoda, na jedno pozretie ok ,ale znova si pustím maXimálne X. ()

Dakota1978

Za mě velká spokojenost, příjemně ukončená trilogie "X, Pearl&MaXXXine". Mia Goth je vynikající herečka (zahraje asi cokoliv) a celkové pojetí se vydařilo na výbornou - dobová atmosféra, žádné debilní scénáristické přesmyčky urážející i průměrného diváka, vše do detailu vymyšlené, do sebe zapadající a neupachtěně působící - jakoby s lehkostí. Já si to užil maXXXimálně :) ()

dimas1902

tretí v poradí Maxine ktorá sa preslavila ako herečka pre dospelích sa chce presadit ako normalna herečka avšak život jej hádže pod kolená bremená s ktorími sa ona už ale vie po všetkych udalostiach vysporiadat po svojom...okrem toho behá po mesta vrah ktorý ma práve nad týmito dievčatami slabost....podla mne je to najslabšia čast aj ked vraždy a niektoré časti su brutalne a nechutné...ale dlžka a dialogy ktoré boli miestami až nudné tahaju film dost dole...završenie bolo skor také že no...nejako to už musíme zakončit zvalme to všetko na satana a ono to bude vyzerat dobre....ne nebude,.... ()

Pokračování X a Pearl nabírá hvězdné obsazení

Pokračování X a Pearl nabírá hvězdné obsazení

05.04.2023

V současné době se velká studia předhánějí v tom, komu se podaří vytvořit úspěšnější provázané komerční franšízy, a tím pádem většina filmů a seriálů, které něco vydělaly či přilákaly hodně diváků do… (viac)