Scenár:
Conny Lens, Markus Fenner, Renate Kampmann, Andreas Bütow, Anne Neunecker, Tim Krause (viac)Epizódy(12)
-
Färbers Vermächtnis (S21E01)
-
Ausgesetzt (S21E02)
-
Der geborene Verlierer (S21E03)
-
Der Mann des Jahres (S21E04)
-
Die Kunst des Alibis (S21E05)
-
Menschenkenntnis (S21E06)
-
Auf die Plätze… (S21E07)
-
Leichte Beute (S21E08)
-
Die Eisprinzessin (S21E09)
-
Gleichung mit einer Unbekannten (S21E10)
-
Wer schön sein will… (S21E11)
-
Party für vier Leichen (S21E12)
Hrajú
Christofer von Beau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Leopold Gmeinwieser
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Nina Rothemund
Najlepšie seriály:
Silas (1981) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Ursula Marie Rehm
Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Isa Jank
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Na zdravie (1982) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Airwolf (1984) (seriál)
Jan Meyer
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Wolf Roth
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Pit-Arne Pietz
Najlepšie seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dieter Landuris
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Michael Schiller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Benny Schnier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Marco Girnth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Deborah Kaufmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ach, tá Hela (2022) (seriál)
Wilhelm Manske
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Grand hotel (2011) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Manuela Dombeck
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Julia Haacke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Broder B. Hendrix
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Mallorca (1999) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Ingrid Steeger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Karl Markovics
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Mária Terézia (2017) (seriál)
Claudia-Sofie Jelinek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)