Epizódy(7)
-
Handlanger (S23E01)
-
Der letzte Flug (S23E02)
-
La Divina (S23E03)
-
Wein, Weib und Mord (S23E04)
-
Henkersmahlzeit (S23E05)
-
Der gute Mensch von Harlaching (S23E06)
-
Endstation Floßlände (S23E07)
Hrajú
Frank Behnke
Japonsko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Pia Baresch
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Oliver Deska
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ernst Jacobi
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mirjam Heller
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Alexander Pelz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Andreas Borcherding
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Giovanni Arvaneh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Kobra-Motocops (2000) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Peter Raab
Najlepšie seriály:
Simsala Grimm (1999) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Claudia-Sofie Jelinek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Isabella Schmid
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Dominique Lorenz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Lambert Hamel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Christofer von Beau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Annika Murjahn
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Margrit Sartorius
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lifka Werner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Peter Weiß
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dido (1991) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christian Senger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Hartmut Kunze
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)