Réžia:
Leslie LibmanKamera:
Ronald Víctor GarcíaHudba:
Daniel LichtHrajú:
Peter Gallagher, Leonard Nimoy, Tim Guinee, Rya Kihlstedt, Sally Kirkland, Miguel Ferrer, Wendy Benson-Landes, Daniel Dae Kim, Heather Morgan (viac)Obsahy(1)
Adaptace slavné románové dystopie Aldouse Huxleyho Konec civilizace. Ve městě budoucnosti, kde jsou lidé geneticky upravováni, monogamie je společensky nepřípustná a všichni užívají drogu Soma, která zbavuje stresu potlačením emocí, se k nelibosti okolí vysoce postavený manažer Bernard a učitelka Lenina scházejí mnohem déle než je slušné. Když jejich vrtulník havaruje v odlehlé rezervaci, pomůže jim místní „divoch“ John a Bernard, fascinovaný jeho způsobem života, ho pozve do města, kde se sice „divoch“ stane mediální hvězdou, ale otráven povrchním životem společnosti, chce se vrátit zpět do divočiny. Změny, které svým příchodem vyvolal, se však pro některé stanou osudnými. (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Peter Gallagher
USA
Najlepšie filmy:
Americká krása (1999)
Sex, lži a video (1989)
Krátke strihy (1993)
Leonard Nimoy
USA
Najlepšie filmy:
Akta Simpsonovi (1998) (video kompilácia)
Star Trek (2009)
Marco Polo (1982) (seriál)
Tim Guinee
USA
Najlepšie filmy:
Iron Man (2008)
Motelová izba (2006) (seriál)
Medzi nebom a zemou (1993)
Rya Kihlstedt
USA
Najlepšie filmy:
Sever proti Juhu (1985) (seriál)
After Everything (2018)
Drvivý dopad (1998)
Sally Kirkland
USA
Najlepšie filmy:
Podraz (1973)
Griffin a Phoenixová (1976) (TV film)
J.F.K. (1991)
Miguel Ferrer
USA
Najlepšie filmy:
Horúce strely 2 (1993)
Legenda o Mulan (1998)
Traffic - Nadvláda gangov (2000)
Wendy Benson-Landes
USA
Najlepšie filmy:
James Dean (2001) (TV film)
Luck of the Draw (2000)
Burlesque (2010)
Daniel Dae Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Crash (2004)
Raya a posledný drak (2021)
Heather Morgan
Najlepšie filmy:
Tomorrow Night (1998)
Kdo to štěká? (2002)
Báječný nový svět (1998) (TV film)
Aron Eisenberg
USA
Najlepšie filmy:
Mistr loutkář III: Toulonova pomsta (1991)
Modlitba bruslařů (1990)
Báječný nový svět (1998) (TV film)
Elizabeth Sandifer
USA
Najlepšie filmy:
Báječný nový svět (1998) (TV film)
Štvanec času (2002)
Michael Chieffo
USA
Najlepšie filmy:
L. A. - Utajené skutočnosti (1997)
Argo: Nebezpečný útek (2012)
Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)
Stephen Blackehart
USA
Najlepšie filmy:
Strážcovia Galaxie 2 (2017)
Strážcovia galaxie 3 (2023)
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
Nikita Ager
Najlepšie filmy:
Diablov advokát (1997)
Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)
Auto Focus: Muži uprostred svojho kruhu (2002)
Jacob Chase
USA
Najlepšie filmy:
Babylon 5: Na počátku (1998) (TV film)
Báječný nový svět (1998) (TV film)
Steven Schub
USA
Najlepšie filmy:
CBGB – Kolíska punku (2013)
Třinácté patro (1999)
Hranica zúfalstva (1998)
Kaela Dobkin
Najlepšie filmy:
Kopanec a křik (1995)
Vražda v klube Chippendales (2000) (TV film)
Báječný nový svět (1998) (TV film)
Angela Oh
USA
Najlepšie filmy:
Hrdina (2002)
Po čom ženy túžia (2000)
Meng long (2005)
Tasha Goldthwait
Najlepšie filmy:
Báječný nový svět (1998) (TV film)
Alexandra Ella
Najlepšie filmy:
Aleksandra (2007)
Pivní bratia (1998)
3 from Hell (2019)