Uctivá poklona, pane Kohn
Réžia:
Jitka NěmcováKamera:
Juraj ŠajmovičHudba:
Jiří BulisHrajú:
Vlastimil Brodský, Martin Růžek, Miloš Kopecký, Arnošt Goldflam, Břetislav Rychlík, Petr Kostka, Iva Janžurová, Zuzana Bydžovská, Ivan Jiřík, Otto Rošetzký, Saša Rašilov nejml., Lenka Kořínková (viac)Hrajú
Vlastimil Brodský
Československo
Najlepšie seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Hrdinové okamžiku (1961) (seriál)
Martin Růžek
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Krkonošská rozprávka (1974) (seriál) - rozprávač
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Miloš Kopecký
Československo
Najlepšie seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Ctná paní Lucie (1972) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál) - herec, sprievodca
Arnošt Goldflam
Československo
Najlepšie seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Břetislav Rychlík
Československo
Najlepšie seriály:
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Petr Kostka
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Iva Janžurová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Zuzana Bydžovská
Československo
Najlepšie seriály:
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Ivan Jiřík
Československo
Najlepšie seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Na lavici obžalovaných justícia (1998) (seriál)
Otto Rošetzký
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Saša Rašilov nejml.
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Napoleon (2002) (seriál)
Lenka Kořínková
Československo
Najlepšie seriály:
Arabela (1980) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Oldřich Vízner
Československo
Najlepšie seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Saturnin (1994) (seriál)
Jaroslav Šmíd
Československo
Najlepšie seriály:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Petra Martincová
Československo
Najlepšie seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)
Marcela Kyselová
Najlepšie seriály:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Jana Synková
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Saturnin (1994) (seriál)
Škrečok v nočnej košeli (1987) (seriál)
Co teď a co potom? (1991) (seriál)
Raoul Schránil
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Oldřich Vlach
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Ondřej Vetchý
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)