Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film. Dlhopripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky, sa už v augusta dočká svojho veľkého odhalenia v slovenských kinách. (Bontonfilm SK)

tomino28

Velké herecké výkony, grandiózní příběh a především obrovské ohlasy provázely tento film, který si v kinech nenechala ujít velká část našeho vzdělaného národa, který cítil, že u události roku prostě nesmí chybět. Pokud za tohle někdo dobrovolně utrácel své peníze, tak je rovnou mohl vyhodit oknem, což by byla hezká paralela k dílu samotnému, kde slavný Kazma velkoryse hází jednodolarové bankovky obyčejným smrtelníkům z vrtulníku. ()

Grázl83

Onemanshow jsem nikdy neviděl a po shlédnutí zdejšího hodnocení filmu jsem čekal odpad. To se však nedostavilo a viděl jsem na české poměry dobře natočený originální film ve kterém fungovala i humorná složka. Překvapení a zasloužené 3*. ()

swenyx

Kazma přišel s další "onemanshow" tentokrát ale jako film. A v tom je právě ten problém, jelikož je to film, tak polovině věci nevěřím, nevěřím tomu že herci nevěděli o co jde a celý to bylo hrozně umělý. Kazmu mám fakt rád, to co dříve dělal byl strop, ale mám pocit že poslední povedená akce bylo to s tím bucketlistem, od tý doby to jde jen z kopce. Film se snažil být hrozně vtipnej a strašně cool, ale vůbec to nefungovalo a bylo to maximálně tak cringe. Musím ale ocenit budget kterej byl použitej na tenhle film, je to znát, vypadá to fakt pěkně, ale thats it. ()

Kushina

Vlastně je to takový film o filmu, co vlastně nemusí být filmem. Ano, Kamil je na tohle expert a ať už je film jaký je, tak je to vždy o něčem větším. Jestli dobrém nebo špatném, to nechám být na Vás, ale jedno se mu vytknout nedá. Ten člověk fakt umí lidi překvapovat. 60% ()

Xspy odpad!

Já FFFilmu věřím . Televizní veledílo kterému chybí jen onen oNEMAN s tahem na branku . Děti na Ukrajině tajný zákop potřebují - vykopou si Ferrari .Podobně projímavý film v českých kinech v období letních blockbusterů chyběl... no řeknu roky ;) Teď jestli ho Tokio trumfne ... ()

Honzich

Tento film budete buď milovat a nebo nenávidět záleží jaky vztah mate ke kazmovi já si to neskutečně užil. Je to pekny pohled do zákulisí jedné veci co kdysi provedl která se v tomhle filmu rozpitva do nejmenších detailu. No a když už sme u těch detailu tak těch si všímejte jsou důležité víc než si myslíte. ()

Peroon666

Dávám tři...a solidní tři, protože ten borec prostě umí. Nejde o obsah, ale jde o to, jak to a sebe umí prodat...a ten borec to umí prodat tak, že dneska jsou kina narvaný k prasknutí...dvoukilo ke dvoukilu :-) A vy všichni závistiví chudáci, co jste to nedotáhli ani za hranice okresu, si klidně dávejte odpady...protože i vy jste tomu "neschopnému trapákovi" přispěli svým dvoukilem do kapsy...a nejvíc mě baví, jak jste běželi na premiéru, jako ovce, a teď tady plivete síru....jak já se bavím :-) A pokud myslíte, že tím něco změníte, tak to jen podtrhuje to, jak jste bezmocní. On určitě teď někde sedí v rohu a kňučí, jak jste mu to strhali...chachaaaa. Jo, a pokud máte dojem, že na to díky vám přestanou lidi chodit, tak vám a vaši naivitě fandím.  FÜCK ÖFF :-) A k filmu. Filmy hodnotím, jestli mě baví a jestli mi v kině utečou. A tento profičel kolem jako vítr a z kina se mi nechtělo. I proto za pět...tak zmarec... ()

DeJiF

Tak je to tu, film, na který jsem původně ani neměl v plánu jít, kdybych nebyl štědře pozván (ještě jednou děkuji převelice, už jsem byl párkrát osočen z toho, že špatně hospodařím s penězi s ohledem na to, kolikrát chodím za rok do kina). Když se den před mou návštěvou objevila první hodnocení, řekl jsem si s úsměškem, že asi půjdu na ten nejhorší film, co jsem kdy v kině viděl (možná dokonce horší, než Venom 2, u kterého dodnes svých peněz lituji). Nuže, je to pravda? Skutečně se jedná o tak odpadní film, že si zaslouží tak nízká hodnocení? Ani ne, ale zrovna sláva to taky není.  Kazma se tentokrát rozhodl zkombinovat svoji Show, založenou na principu "všechno nemusí být tak, jak to vypadá" s čistou fikcí běžných filmů, která nemá s realitou nic společného. Otázkou je, funguje to? Po té filmové stránce spíš ne, scénář je jako napsaný dvanáctiletým, který se od spolužáků zrovna naučil poněkud rozsáhlou zásobu sprostých slov a ještě mu maminka pověděla, co že to jsou vlastně drogy, sex a alkohol. Dialogy a herecké výkony někdy poněkud kolísají na kvalitě, ale na druhou stranu uznávám, že díky tomu, že se jedná o film a tudíž fikci, daří se Kazmovi docela slušně zakrýt, co že se teda doopravdy stalo (u těch méně jasných záležitostí). Po stránce toho, že to je stále ONEMANSHOW si myslím, že už film exceluje o něco lépe a je tu pár typických a pěkně vymyšlených OMS momentů. Na druhou stranu to opět všechno padá na fikčním formátu filmu a tudíž se nedaří plně předat zprávu, kterou normálně díly ONEMANSHOW mají. Dle kampaně se také jedná o první film, který nekončí v kině a to díky magické supr čupr kartičce, kterou jsem obdržel u pokladny kina. Já jsem ovšem člověk veskrze líný a mimo to za kino utrácím víc než dost každý rok, abych na to chodil každej den třikrát a luštil šifru, takže tato část filmu pro mě taky padá. Podtrženo sečteno, jedná se o polofilm, který na kvalitě neustále klesá a stoupá, plný dobrých, ale i vyloženě špatných momentů a s relativně hloupým scénářem. Můj verdikt: Dávám zm*d... tři body. ()

Carcooli

Jak sám Kazma říká:"Tenhle film není pro filmové kritiky, ani pro filmové fajnšmejkry, ale pro lidi." A pod to se můžu podepsat. Já, jako člověk, který se chce v kině prostě a jednoduše "jen" pobavit, jsem rozhodně cílová skupina. Mně to bavilo od začátku do konce. Rozhodně si počkejte úplně do konce až po závěrečné titulky, protože vás čekají ještě dva mezizáběry. Jasně! Je tam několik scén, které jsou vyloženě umělé, ale vůbec mi to nevadilo. Naopak. Celý film je uchycen tak, aby vám vysvětlil spoustu Kazmových akcí, kterým jste do dneška nepřišly na kloub. Nejvíc mě, jako holku, samozřejmě dojalo Vyznání lásky, které rezonuje celým snímkem a to rozuzlení to jen umocní. Prostě: Dobrá práce Kazmo! Nejspíš se nepřipojím do "dalšího pokračování aktivně", ale nelituju žádné minuty v kině. Povedlo se ti to :-) ()

JJaannee

Je to prostě další onemanshow, jen delší. Něco takového jsem čekala a dostala, takže bych tak přísná nebyla. Tady nejde o herecké výkony, byly tam úsměvné scény i smutnější, prostě o životě. Připomínka z dob ne tak dávných. ()

largesnake

3,5/10. Je to zvláštní (ne)film. Po filmové stránce je to všechno totálně špatně. Scénář jak kdyby nebyl, ten film je o ničem až na to že jde o nějakou další soutěž. Jako čekal jsem od Kazmy víc, než další soutěž, ale co víc od něj šlo čekat že? Ale musím pochválit sekvenci s cirkusem, tu jsem si i užíval, ale problém je že nic dalšího ne. Mohla by to být klidně další klasická epizoda OMS, ale Kazma si to natáhl na 100 minut a dal to do kin, jen a čistě pro prachy. No celkově je to faktický zklamání a komentáře typu "ten film je celkově na 3* ale jelikož je tu hodně odpadů a hejtu tak tomu dám 5*." Panebože ať tyhle lidi dostanou ban, to už rovnou můžete jít dát Premiérovy 5*, protože tam je hejt. Ach jo tyhle lidi by tuhle stránku měli přestat používat. ()

Dobry_clovek

Pokud dá někdo tomuto filmu 5*, což je stejné hodnocení jako pro filmové klenoty typu Vykoupení z věznice Shawshank nebo Forrest Gump, nemohu ho, jako recenzenta, brát vážně. Ano, dokážu pochopit, že se u toho někdo bavil, protože vkus je esence velmi vzácná a pravděpodobně se jedná o tytéž lidi, kteří se skvěle baví i při sledování Babobovřesk, ale pokud někdo tvrdí, že se jedná o dokument a zároveň obviňuje ostatní, že ten film nepochopili, to už je na vážnější diagnózu. Na druhou stranu, o odpad se taky nejedná, protože minimálně technická stránka je poměrně zručně odvedená, ale problém je, že to je to jediné, za co se dá film pochválit. Scénář je mizerný, o hereckých výkonech se nedá vůbec mluvit, zápletka je banální a hloupá a humor dětinský, opepřený nezbytnými buranskými vulgaritami, jak jsme u českých filmů z poslední doby zvyklí. Podezřívám Kazmu, že to sám ví a proto víc péče celou dobu věnuje marketingu než filmu samotnému. Jenže film není prací prášek a sebelepší obal nezamaskuje to, že uvnitř čeká prázdný obsah, který slouží jen tvůrci samotnému, nikoli divákovi. Ale aby se divák necítil úplně podvedený, je mu nabídnuta možnost vyhrát několik milionů za to, že tento očistec podstoupí několikrát, protože všechny " indicie " napoprvé nikdo není schopen odhalit. Jakou váhu má ale vábení člověka s pověstí mystifikátora a podvodníka, na to ať si odpoví každý sám. Jednu indicii Vám ale dám - seznam béčkových celebrit na předpremiéře, včele s " váženým podnikatelem " Ivo Rittigem. ()

Bilcusinho

Šel jsem na tenhle film bez jakýhokoliv očekávání, byl jsem připravenej na to, že možná budu odcházet s pocitem zbytečně promrhanýho času. K mému překvapení to ale bylo lepší, než jsem čekal. Ano, samozřejmě, pokud tam jdete s očekáváním celovečerního trháku s propracovaným scénářem, tak potom jste asi na špatný cestě a měli byste svoje rozhodnutí přehodnotit. Pokud ale jdete na oddechovku s dávkou typické Kazmoviny, potom jste tu správně. Chvilkama to sice bylo zbytečně utahaný, ale bylo tam dost vtipných pasáží, který to pro mě dostatečně kompenzujou. ()

RanMori

Šla jsem do kina, abych se pobavila nad tím, jak to bude blbý, a nakonec mě to zabavilo opravdu :D. Kupodivu mi to přišlo celkem zábavný a některá místa opravdu zajímavá, i když ta sebeonanie z toho fakt cáká v hektolitrech. Ale to k němu asi holt patří. Dá se to skousnout a mě hlavně baví ty jeho nápady - přesněji baví mě ty "story za kamerou" k jeho nápadům. A tohle fakt umí podat. (akorát teda WTF ty LGBT nesmyslný vsuvky tam? :DD) ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin