Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film. Dlhopripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky, sa už v augusta dočká svojho veľkého odhalenia v slovenských kinách. (Bontonfilm SK)

Leira odpad!

Nepřekvapí mě, až za nějaký čas milej Kazma vystoupí ze stínů a prohlásí, že to mělo všechno vyšší účel, aby tuhle pohromu zamáznul a dostalo se mu tleskánků, na které se tolik těší. ()

Nunaak odpad!

S těží se to dalo dokoukat do konce a to už tuhle jeho onemanshow znám nějaký ten pátek. Herecké výkony podprůměrné a z toho co člověk slyší, nemám pocit že by pokaždé mluvil pravdu. Odpad za to, že jsem čekal úplně něco jiného a kazma zklamal. Možná měl 4 roky pracovat na něčem mnohem smysluplnějším ()

Pajac

Pre mňa obrovské sklamanie,mala to byť vojna svetov,no namiesto toho vidíme vojnu medzi otcom a synom.Keď už malo dôjsť k stretu medzi armádou a mimozemšťanmi,tak kameru otočili a sledovali sme hádku otca so synom.Najhorší výkon od Toma.Škriekal ako pavián 80%filmu.Ak by som si pustil mexickú telenovelu a do toho namiešal akciu z Dňa nezávisloti,mám to isté.Jedna hviezda za prvý útok. ()

milos.bradik

Neviděl jsem a ani neuvidím, takže bez hodnocení. Já se té show Kazmy Kazmiče odmítám účastnit, jen mne překvapuje to, že někteří dali plný počet jen tak nějak natruc a přímo napsali, že vlastně nehodnotí ten film, na druhou stranu chápu, že nehodnotí ten film, protože ten by vyšší hodnocení nikdy dostat nemohl. Někdo si prostě jen nedokáže přiznat, že je Kazma opět napálil, ovšem není divu, on přece nikdy nedělal nic jiného, jen je zajímavé, kolik lidí mu vždycky skočí na špek. ()

vampik85

prave jsem dosel z kina, neni to nejlepsi film vsech dob, ale vysoke hodnoceni dam, kam az to dokazal Kazma dotahout, kolik lidi dokaze bavit, vydelat na tom a navic udelat dobrou vec, bavil jsem se, prineslo to, co jsem ocekaval a to je SHOW :-) ()

Dannyss

Tak je to konečně venku! Těžko říct, jestli jde opravdu o film, ono to totiž celou dobu působí jako další epizoda OMS, do které je vnořen příběh a z větší části osobní život Kazmy. Vizuálně a střihově je zde práce odvedená velmi slušně, ale to víme, že Kazma tohle umí na solidní úrovni. Dějově je to trochu slabší, místy nelogické scény, jenže o to tu nejspíš nejde. Kazma chtěl předat další velkou message do světa a to se zde taky povedlo a přesně tím jeho stylem, který moc dobře známe. Pro fanoušky a lidi, co znají jeho tvorbu, je tento snímek dalším střípkem do tvorby Kazmy, tentokrát okořeněný něčím novým. Má to humor, jde o povedenou komedii, u které se místy hezky pobavíte. Z mého pohledu se dílo podařilo, ale možná jsem čekal o trochu něco navíc. 6,5/10. ()

Redyx1

Náhodou super film a mě se to líbilo jen škoda že rozdávají karty v kině a není vlastně jasný kde a jak to použít..jinak sranda film a 5 hvězd ()

Calabria

Kdo nemá rád Kazmu, tak se mu film líbit nebude. Není to asi film který si ještě jednou pustím, ale stylizace onemanshow je skvělá, hudba je perfektní, děj mě moc nebavil, skoro až nedával smysl, závěr byl dobrej. Ta hra a kult okolo je super. Udělat film jako "jednodenní akci" která vyproda sály v republice a mluví o tom celá Republika a můžeš vyhrát cash. Akorát ten děj mě teda moc nebavil ()

Jiber02

Kámo, nevim co je těm lidem, kteří hodnotí jako ,,odpad!” tohle nemá být regulérní film. Je to originální film do kina, ze kterého si můžete odnést něco více. Pokud ho tedy sledujete delší dobu. ()

zikacek

Pokud máte rádi ONE MAN SHOW, běžte do kina. Já jí ráda mám. V kině jsem se bavila, občas mi spadla brada a odcházela jsem s myšlenkou, ty vogo jak?  Nechyběla mi tam akce, humor, romantika, upřímnost, wau momenty.  A hvězda navíc za dogauto 🐶 Jo a takové ticho jsem u titulků ještě nezažila. ()

SenseiTiger

Docela vtipné, hezky natočené, sestříhané, barevné, i hudba se povedla. Příběh není úplně film, vlastně je to 100 minutová onemanshow, což je asi důvod těch horších recenzí, ale za mě hezkých 6/10 ()

Upisdown

Dávám tomu 5 hvězd a to úplně jednoduše. Důvodem, proč to má tak nízké hodnocení je ten, že lidi asi hledají filmový, přelomový bum. Nebo nemají prostě rádi kazmu a celý koncept one man show. Za mě, je to frajer, film to není a nemělo by se to tak brát. ()

PaxoCZE

Jakože cože, odpad, 1 hvězda?! Ok pojďme od začátku, tohle není film, to je něco mezi dokumentem a reality show, spíš by to chtělo vlastní žánr... Každopádně kdokoliv dal 2 a méně hvězdiček, tak je buď zaujatý, neví nic o OMS, nebo to absolutně nepochopil. Celý počin navazuje na poslední OMS kauzu, čili to auto, vesměs to vše rekapituluju a přidává něco navíc a klasicky jak to už známe přijde nějaký zvrat, filmové pasáže za mě byly skoro až zbytečné, zato klasickou OMS kameru jsem hltal jako vždy. herecké výkony v reality show hodnotit nechci, ale na film by byly slabší. Tempu by možná slušelo ubrat lehce stopáž, Teď to nejdůležitější, v tomto počinu bylo ukázáno pár věcí co se mohli stát a taky nemuseli, co je pravda nebo fikce těžko říct, ale to kolem čeho se to celý točí a proč je to údajně "film" je i na smyšlený příběh výborně napsáno, pokud to je zároveň pravda tak klobouček. 3 hvězdy za celkový dojem a jednu navíc za to, že je to nejlepší OMS od prostřena. Nejraději bych přidal i tu pátou za ty, co tomu dali odpad..Ale to dělat nebudu. 4/5 ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin