Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film. Dlhopripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky, sa už v augusta dočká svojho veľkého odhalenia v slovenských kinách. (Bontonfilm SK)

Enon

Tady je to fakt těžké. U tohoto filmu se totiž lidé dle mého rozdělují na dva tábory. Ti co to berou jako plnohodnotný film a tím pádem očekávají veškeré věci, co takový film obnáší, tudíž dobrý scénář, herce a všechno další a pak lidi, co to berou spíše jako další ONEMANSHOW. Kazma není herec, nemá zkušenost s filmy, NEVÍ CO TAKOVÝ FILM OBNÁŠÍ, přesto se neskutečně snaží a je to cítit celou dobu. To je to, co ta první skupina nechápe. Je to prostě další ONEMANSHOW, okořeněná tím faktem, že to má určitý filmový nádech. Marketingově jde o naprostou špici, za kterou by se dle mého nemuseli stydět ani v Hollywoodu. Kartičky, reklamy, videa, rozhovory, billboardy, celá ta estráda okolo premiéry, úroveň kterou to celé na české poměry má, to všechno je prostě úžasné a Kazma jednoduše ví, jak to vypromovat tak, aby do toho kina ty lidi zkrátka dostal. Ten film samotný je jedna z nejvtipnějších věcí, co jsem za letošek viděl. Opravdu, pokud nemáte nosánek trochu nahoru a dokážete si do hlavy vtlouct ten fakt, že ten film byl stvořen hlavně jako zábava, tak se budete královsky bavit. Ovšem pokud se nedokážete uvolnit a vystoupit ze své role člověka na úrovni, který se přece nesměje blbostem, tak do toho kina radši ani nechoďte. Celou dobu mě to bavilo a celou dobu jsem na to s respektem a s údivem koukal a nechápal, že v Česku existuje někdo, kdo tohle dělá. 75% ()

Duocup odpad!

Celý zážitek ze sledování filmu Onemanshow byl poznamenán dlouhým čekáním ještě předtím, než se film vůbec začal promítat. Cinemě jde očividně více o prodej popkornu než o pohodlí návštěvníků, což se projevilo v nekonečných 50 minutách čekání na začátek, následovaných dalšími 20 minutami reklam. Co se týče samotného filmu, spíše než slibovanou podívanou nabídl Onemanshow dokumentární zážitek. Je jasné, že marketingový tým investoval do kampaně více úsilí než samotná produkce filmu. Očekávání byla vytvořena na tak vysoké úrovni, že samotný výsledek nemohl nic než zklamat. Zkrátka a dobře, Onemanshow je příkladem filmu, který byl "overhyped" a podle mého názoru tak zůstává. Celkově se jedná o zážitek, který nestojí za váš čas ani peníze. ()

Benoit

ONEMANSHOW: The Movie není klasický typ filmu a proto si ani klasické filmové hodnocení nezaslouží. Pro některé je Kazma jen namyšlený ču*ák, ale musíte si uvědomit to, že v dnešním bláznivém a přesyceném světě vším, přišel s něčím, co by nejen že někoho nikdy nenapadlo, ale patrně by na to ani neměl koule. Na film jsme šel s nějakým, byť poměrně nejistým očekáváním. Dostal jsem ale přesně klasickou kazmovinu s filmovým přídavkem. Možná nic víc, ale rozhodně nic míň. A co vlastně čekají od toto diváci, kteří Kazmu odsuzuji od prvopočátku, kdy se stal úspěšnější než oni sami? Proč vůbec na to tito lidi chodí. Nebo v horším případě hodnotí práci, kterou ani neviděli a jejíž výsledek nevidí, protože nechtějí? Ano, jedna věc je, že Kazma dokáže podělat hodně lidí, hlavně ty na gauči v obýváku a hodně lidí mu jeho návnady seženou i s navijákem. Na ONEMANSHOW: The Movie vidím osobně geniální to, že vás donutí přemýšlet, co všechno je pravda a co je jen pouhý scénář. Možná je 80% jedna věc, možná 80% druhá věc. S jistotou to ale říct zkrátka nemůžete. Uznávám, že věřit každému slovu, které ve filmu padne, by bylo velmi naivní. Účel filmu byl ale takový, aby měl přesah do reality a neskončil v kině. Ten byl bezesporu naplněn. Od rekordních návštěv v kině, přes milionovou soutěž, přes kartičky všech diváků v domácnostech, luštění šifry, v některých případech až naprostou posedlost… až po věčně nespokojené kritiky, kteří budou doživotně na Kazmu nadávat, protože svou hlavou zase přechcal všechny okolo. Říct, že je to něco tak geniálního, co už nikdy nikde neuvidím, to bych asi nemohl, neboť naivně nevěřím tomu, že je celý scénář napsán životem. Ale co na tom sejde? Jeden bláznivý snílek si zase podmanil republiku a splnil si další svůj sen. A o plnění snů, o tom přece život je! ()

promitac70

Film je takový zvláštní kočkopes, kdy se prolíná fiktivní příběh s realitou. Nenadchne ani neurazí, ale ke klasické One man show, na kterou jsme od Kazmy zvyklí to má daleko. ()

Karel321 odpad!

Samolibý čurák filmy točit neumí. Není to ani parodie. Vzkaz pro narcis mana: Příště necpi svůj prdelní ksicht do filmu, když hraješ hůř než mentálně postižený komparzista. ()

ladynatalia

Kazma : ,,Co s ním, vole?" Bodyguard : ,,Tak ho zabijem." Hrozně lituji, že jsem dala na hodnocení uživatelů ČSFD a na film jsem šla až o měsíc později. Kvůli tomu chci všechna tato hodnocení vykompenzovat alespoň těmito pěti hvězdami, které sice tolik nepomohou, ale má slovní recenze snad ano. Nehorázně velký potenciál to mělo už od začátku, jelikož je to zkrátka Kazma, takový český Mr. Beast, který ojebal celé Česko. Ten, kdo o Kazmovo projektech a postavení nemá ani páru, se zřejmě neměl na film ani dívat, jelikož film o jeho dřívějších projektech pojednává, především tedy o jednom, jeho zakopaném autě. Ale byl v něm schovaný hlubší význam... Význam, kde si Kazma uvědomoval, jak moc zanedbal svou přítelkyní kvůli své motivaci k výdělku spousty peněz. Peněz... Které vydělával především pro ni, i když ne tak docela. Film nabral na obrátkách velmi rychle, scénu co scénu jsem byla přitisknuta k sedadlu a čekala, jak to dopadne. Kazma připravil takový film, který byl obsahově záživný a poučný, jen to tak bohužel neviděl každý. Nepřišel na to každý. Z kina jsem odcházela se smíšenými pocity a slzou u oka, Kazma vážně ukázal něco, co jsem od něj chtěla vědět - pravdu, tu realitu ve filmech, životní uvědomění. Děkuji převelice, že jsem měla možnost něco takového vidět. ()

AnnaZakova

Za mě super. Kazma trochu jako herec pokulhával, ale tak, neni to herec 😅  Zrzek byl top♥️  Po filmařské stránce se mi to moc líbilo, strih, kamera.  To, v čem se to spoustu lidem nelibi, je to, ze je to vlastne porad OMS, ktera je přidána a zabalena do filmového hraneho kabátku, aby se ten “zločin” měl za co schovat. Za mě super, jak nápad, tak provedení.  Mluvilo se o něm, mělo to dosah.  Do kina jsem nešla, protože se neřadím mezi OneMan ovečky, co jdou slepě za Kazmou, ale čekala jsem, až to bude na VOD.  Hele 8/10 za nápady i provedení.  Není to film. Je to OneManShow!💪🏼 ()

Polinius

Kina to možná zbořilo ale takhle s odstupem pár měsíců kdy je to na Netflixu to vůbec nefunguje. Prachy jsou v prachu a nikdo je nevyhrál. Herci filmu Tajný zákop věděli že je to podvod a vlastně všechno bylo secvičené a je to jeden velký klip. Chápu, že Netflix dává druhý život filmu a ještě film vydělá nějaké peníze ale už je to čistá nekromancie. :-) ()

Klimetka

Kamile, Kamile. Nechť tvé EGO v klidu a pohodě, na chvíli spočine. Čekala jsem s recenzí až do "vyvrcholení" a finálního "překvapení", jak s těmi dolary naložíš. A buďme upřímní. Překvapilo mne, že mne to vůbec nepřekvapilo. Bez Markuse Kruga to jde s tebou chlapče jen a jen z kopce. A ani ta "charita" co měla přijít na konci, skončila jako blamáž a vyhodil si šanci na reperát z vrtulníku. Je mi jasné, že teď dáváte hlavy dohromady a snažíte se z toho vybruslit jak s Marešem, ale obávám se, že po krásném příběhu Martínka na Donio, tvému záchranému plánu dodonio. Ale mám tě chlapče ráda, bavíš nás už roky, tak nehaž flintu do žita a chystej nové broky! Věřím, že to zvládneš a jednou nás zase na nudli utáhneš. Pac a pusu. Hvězda za Andyho a za vizuál jak z Bollywoodu! ()

Scavo

On to musel spraviť ako film (lebo film je fikcia), pretože to čo spravil bolo  už za hranicou legálnosti v skutočnom svete a všetci ktorý hodnotia odpad a podobne to len nepochopili že to inak spraviť nešlo. ()

golf78

V jedné věci je tento film preci jen stejný jako ostatní filmy. UPOUTÁVKA NA NĚJ JE MNOHONASOBNE LEPSI NEZ FILM SAMOTNY. V kine jsem nebyl, videl jsem to na Netflixu. Jo a ty informace, ze je nekde neco zakopanyho, miliony atd. jsem vubec nezaznamenal. ()

Korpy22

Nikdy nevím co si o Kazmovi myslet. Je to floutek, který své průsery schová za dobrou věc a vždy z toho vyjde jako hrdina . Oneman show  film je ale opravdu velké sousto. Z filmařského hlediska je film vlastně skvěle propracovaný, zvuk, obraz a barvy. Ale scénář? Přestože me film bavil nemyslím si, že by se na nej vyplatilo jít do kina. Je to osobní zpověď, jejíž pointa je čisté osobní. Co s tím má dělat divák, který si chtěl užit dobrý film. Nic. Je to tedy film, který byl něco nového, ale vlastně velmi rychle zestárl a zapadne. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin