Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film. Dlhopripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky, sa už v augusta dočká svojho veľkého odhalenia v slovenských kinách. (Bontonfilm SK)

Denal_23

Kazma opět nezklamal. Tento snímek se snad ani nedá nazvat filmem. Nýbrž vyznáním, vysvětlením a návodem. Sami po odchodu z kina budete dlouhou dobu přemýšlet nad tím, jak je tohle možné a jak skvělého snímku jste byli svědky. Tento ´´film´´ není tvořen pro filmové kritiky, ale pro lidi. A lidi ho žerou. Udělali z něj nejlepší ´´film´´ roku. Co je ´´film´´ a co je vlastně realita a že tohle všechno Kazmovi zase prošlo. Má to dojemné, vtipné a opravdu zajímavé na nejvyšší úrovni! ()

Ozzy89CZ

Bohužel, když si odmyslíme šifry, kvůli kterým tam jdeme, tak zbývá jeden díl Onemanshow, které byly do teď běžně ke shlédnutí zdarma. Navíc starý díl se zakopaným autem, který už známe. Když si odmyslíme i to, zbyde hodně špatný film s Kazmou a jeho přítelkyní. ()

Asasin

Za mě super film zase trochu něco jinýho než klasický český filmy. Je asi jasný že to všechno není úplně podle skutečný události ale to vůbec nevadí. Nenechte se odradit nízkým hodnocením navíc spousta lidí co to tu hodnotí evidentně patří do skupiny antikazma jinak si nedovedu vysvětlit tolik negativního hodnocení. Za mě minimálně 80% a Kazmovi klobouk dolu. ()

OndrejKW

Je to přesně to co jsem od Kazmy čekal :-)  Nechápu tolik negativních recenzí, který se tu rozmnožily. Bavilo mě to, smál jsem se, a není to žádná nuda. Chápu, že v dnešní době je trend obsazovat do filmů a seriálů lidi, co s herectvím nemají nic společného.. ale zase na druhou stranu můžou se najít vyjímky, který na tom filmu pracují tak, že je to na dobré úrovni. ()

barneybishop odpad!

Marketing je marketing a když se na to jde chytře a šikovně, tak je vcelku logický, že to má takovou návštěvnost. Polovinu filmu stačilo jen šikovně sestříhat z nepoužitých záběrů minulosti o autě a návod jak z ho*na  vytěžit maximum je na světě.  A to nepočítám ty lidi, kteří za slepou vidinou prachů jdou do kina vícekrát za indíciemi, které vám nezaručí samotné vyluštění šifry nebo jen za získání karty a +1 pokusu, že ta vaše karta je zrovna ta výherní.  Běžte si vsadit Sazku a budete mít o pár desetitisícin procenta vyšší šanci na výhru o mnohonásobek vyšší.  A jestli je tento film revolucí v kinematografii? Myslím, že si velmi rád pustím jeden díl Ulice a alespoň budu mít o něco lepší scénáristický zážitek, než je tento paskvil. Což je, si myslím, dostatečná odpověď na tuto otázku. ()

DominikMH

Neskutečná pecka. Perfektně natočený, 100% jeden z nejlepších českých filmu jak už po vizuální stránce tak i konceptu. Žral jsem každou vteřinu toho filmu s úsměvem na tváři. Neuvěřitelný co dokáže tenhle člověk myslet. Celých 100 minut jsem čekal kdy příjde ta špatná část filmu, když tolik lidí dává špatné hodnocení... skončil film a furt jsem nevěděl. Nejspíš to bude tím, že ten kdo dá odpad, je nejspíš sám odpad, který absolutně nic nechápe a jednoduše ho nemá rád. Asi žárlivost? Navštívim kino určitě znovu. ()

LukasTravnik odpad!

Zajděte si sami a udělejte si obrázek, já jsem Kazmu celkem bral, ale tohle fádní, okopírované nic o ničem, do kina fakt nepatří a pravda prostě je, že je to zatím nejlabší věc od Kazmi, co jsem viděl. kdybych mohl, vzal bych zpátky, že jsem na tom byl a radši bych žil v tom, že film neuvidím, protože jsem z Kazmi už vyrostl a prostě mě ten obash nezajímá. Nejzajímavější asi je, že u každýho projektu Kazmi i u těch slabších, měl člověk na konci pocit, že je tam něco k zamyšlení a mohl aspoň najít něco, nad čím se zamyslet a čím si obhájit jeho shlédnutí, ale tady není zajímavého nic. ()

Lukango

Internet a Kazma nafoukli tento film do astronomických výšin, opakovaně připomínali, že nic většího v historii kinematografie nebylo. No a nakonec se ta superbublina zmenšila na bublinku. On už ten trailer zaváněl trapno-humorem a neKazmovým stylem, ale řekl jsem si, že to je Kazma, takže to bude super. Jenže to varovné světélko, říkající: ,,Herci tam nepatří“, se ukázalo jako oprávněné. Když se film přesune do klasického Kazma videa, tak film má zase ten zážeh nadějí a uspokojení, které jeho videa překypovali, avšak tento video formát tu je minimální. Tenhle film neměl být filmem, ale standartním Kazmovým videm, které všichni tak milujeme. Jakmile film začne být filmem, tak vše se začne stáčet do neuvěření, super trapno-humoru a nedůvěryhodností celého příběhu. Zdaleka ta nejlepší část pojednává o natáčení válečného filmu, který je naprostým vrcholem filmu. Zmíním také herecké výkony, především Kazmy samotného a jeho přítelkyně, které jsou naprosto otřesné. Dále, jak už jsme zvyklí, tak čekáme, že vše půjde na dobrou věc, ale tady to je spíš nuceně, aby si tuto kolonku odškrtli a jelo se dál.  Celkově se jedná o zábavný film, který svým naprosto smyšleným a trapným příběhem s otřesnými hereckými výkony si zaslouží horší hodnocení než mu dám, ale film je čistě určen jako zábava a vyloženě nízké hodnocení mu dávat prostě nechci, i když si to zaslouží. To, že film nekončí v kinech je pěkné, ale že by to bylo něco boom, jak se povídalo a povídá, tak mi to zas nepřijde. Kazma by se měl věnovat jeho videím, které jsou opravdu topové na rozdíl od tohoto ,,díla“. Známka: 5/10 ()

jirikzaboj

Nechci Kazmovi vyčítat, že neumí natočit film. To on sám ve snímku v meta komentáři reflektuje a dává najevo divákovi, že to nebude obyčejný film. Pokud  bych měl tedy přistoupit na pravidla hry dokumentárního filmu smíchaného s mockumentem, tak by to nemělo být v celém tom formátu zabalené v tak nesmyslném formátu, který do sebe zkrátka vůbec nezapadá a tentokrát skoro ani nestaví na tom, že tomu máte vůbec věřit. Tímhle faktem ztrácí celý nápad svou váhu a do konceptu one man show vlastně skoro ani nezapadá a působí jen jako velice sofistikovaná reklama, která má za úkol přilákat co nejvíce diváků do kina a nejlépe opakovaně. Kazma tedy není dobrý scenárista, ani režisér. Je to businessman a toho si na něm cením nejvíce. Přesto hodnotím film jako film a ne produkt. Proto musím sám za sebe být o něco přísnější, jelikož jsem viděl reálně pár sketchů, které by stačily vyplnit průměrnější YouTube kanály. Ale abych nebyl jen negativní, tak produkční stránka, audiovizuální vypiplanost je na české poměry velice obdivuhodná a sem tam jsem se opravdu nad některými komediálními prvky pousmál. Katastrofa to rozhodně není a má to určitě svůj know-how, jak nalákat do kin. Přesto jsem odcházel s určitou unuděností a pocitem nenaplnění potenciálu filmu, na kterém pracovali jedni z nejschopnějších v domácí branži. ()

Kamato

Celkem zklamání, od předchozích onemanshow, který byly fakt super.Dle mého názoru než dělat onemanshow film by bylo lepší udelat 100 minutovou normální onemanshow,kterou všichni moc dobře známe.Marketing,hra o milión dolarů všechno super, ale prostě ten film stál celkem za prd. ()

Aleshgang

Jelikož jsem člověk který moc nezná kazmu, a vůbec se o něj nezajímá tak mě tento film mile překvapil. Akcí spousta žádná nuda. Hlavní příběh ve stylu Forresta gumpa prostě super. Ale jelikož jsem neviděl původní ONEMANSHOW tak nemohu porovnat. Jenom kdyby tam bylo méně nadávek. Jinak doporučuji pokud neznáte kazmu. ()

VojtaHradec

'Tato recenze neobsahuje žádné spoilery' tento film mně bavil hlavně kvůli tomu že v něm byl humor propojení takzvaně z realitou a romantické a i dramatické scény všechno co si může divák přát a tento film velmi doporučuji i zhlediska soutěže a pobavení z kamarády. ()

Pamprdol

A mně se to líbilo. Bavilo mě to od začátku do konce. Ne, že bych ho sledovala ty roky úplně podrobně, ale zhruba mám o něm přehled a fandím mu. Podle mě je geniální. Do kina chodím ráda, ale ono není moc na co. Nalákal davy lidí do kin, i mě, to se mu fakt povedlo. Film mě bavil, mám podobný smysl pro humor, takže tak. ()

MarekTulen

Film reálně nebyl špatný. Dost jsem si užil jeho provedení a nápady, samozřejmě je to film, a jak sám Kazma uvedl, nebral ho vážně. Film působí jako kdyby se právě natáčel, několikrát v něm bylo řečeno že jsou ve filmovém světě a nic tu není zakázané. Celé to bylo k tomu aby mohla vzniknout další soutěž.. To mě osobně celkem vadilo, ale když si to že to je jen návod na soutěž a až přehnané momenty z hlavy dám pryč, dá se to v pohodě zkouknout a i užít. Nemohu tomu dát míň než 4 hvězdy, když si z kina odnáším tak nevzácný suvenýr :D ()

Robur888

Po prvním dni bylo hodnocení na ČSFD katastrofických 20 % a tak mě bylo jasné, že to bude propadák. Protože jsem dříve Kazmu sledoval a velkou část jeho tvorby znám, věděl jsem o čem film bude. Takto naladěn jsem nerad vstupoval do kina. Jak hluboce jsem se však ve svém úsudku a vlastně téměř ve všem mýlil. Co mi bylo „jasné“ a co jsem „věděl“ bylo nakonec úplně jinak. Film mě vtáhl okamžitě jak začal a vím, že jsem po celou dobu měl úsměv na tváři. Chvílemi pobavený, chvílemi radostný, chvílemi dojatý, ale stále jen úsměv. Před několika dny jsem byl na filmu Oppenheimer, kde jsem si přál, ať film běží rychleji, u ONEMANSHOW: The Movie jsem chtěl ať film ještě nekončí. Navíc musím tradičně ocenit skvělý Kazmův marketing a PR, jehož propracovanost snad ani nemůže nikoho překvapit. Z mého pohledu to byl s velkým náskokem nejlepší biják, který jsem viděl za mnoho let! ()

Luciaska13

Byla tam klasická OMS kterou známe ze streamu. Byla tam akce, komedie a i romantická chvilka. V kině několikrát zněl smích, ať šlo jen o nějakou hlášku a nebo delší scénu. Na film z ČR se mi to vážně líbilo. A je mi jedno, jestli je to pravda a nebo totální výplod něčí fantazie. Já odcházela z kina spokojená 😊 ()

mrtvej_pes

Bavilo mě to? Ne. Nudil jsem se to toho? Taky ne. Vtipy nebyly ani "cringe" ani vtipné. Jsou tam akční scény bez napětí, ale zároveň udržely mou pozornost. Tohle je prostě nejvíc průměrnej film všech dob. Kazmův film je definicí 5/10. Nejvíce zaražející je fakt, že někdo raději ukradne 10 miliónů kvůli tomu, aby jeho přítelkyně nezjistila, že ji podvedl, než aby jí to řekl... Finální verdikt: ONEMANSHOW: The Movie je opravdu jeden z filmů, co byl kdy natočen. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin