Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film. Dlhopripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky, sa už v augusta dočká svojho veľkého odhalenia v slovenských kinách. (Bontonfilm SK)

AJACON

Konecne neco trochu jineho a zabavneho. Ocenuji obrovskou praci, ktera za tim musi byt. Bavil jsem se. Dostaly me fory na Netflix a vubec americkou produkci plus super vizualni zpracovani. Nevim jestli si hodnotici vsimli, ale opravdu kvalitni, nebo snad prelomove filmy se uz davno netoci, takze dnes hodnotime uz jen druhou a horsi ligu. Nelze srovnat s nicim ceskym, protoze je to original. Vadily mi jen zbytecne vulgarismy - ty uz nudi a srazi film. Boss v bazenu byl krok vedle. Jinak si to dam znovu -) ()

FredyMM

Film mě bavil od začátku až do konce, což se o jiných filmových počinech z české produkce říct nedá. Celkově vydařený a vtipný díl One Man Show, co přitáhnul obrovské množství lidí do kin. A pátou hvězdu přidávám natruc jen kvůli nepochopitelnému hatu. ()

Gugos

Kazma je ďábel a co dokáže vymyslet a hlavně zrealizovat je neskutečné...spousta lidí jen tupě čumí a závidí mu jeho schopnosti a prachy a jak by řekl pan Dušek zakládají si svou zlobou na raka....já mu to přeju ať je úspěšný a free jak doposud... ()

cenitel odpad!

Naprostá šílenost, viděli jste lidi někdy film? 5* si zaslouží např. Forrest Gump od všech a vy mu tady někdo dáte taky 5???, jak to můžete srovnávat, každý by měl mít nějaký stupeň hodnocení v porovnání s ostatními filmy. ()

nimajtanova

Ja Kazmu sledujem od začiatku, takže všetko mi dávalo zmysel. Pri titulkách u nás tlieskalo vypredané kino a ja mu tlieskam tiež. A teším sa na pokračovanie a na to ako všetko dopadne 😉 ()

natali.sek

Člověk neví co očekávat od filmu co natočil Kazma, ale já odcházela z kina naplněná energií a změtí pocitů. Film opravdu nabízí všechno, co si nemůžete a neumíte představit :-D. Když si představíte český film, tak většinou máte zklamané pocity, protože to úplně nenaplnilo vaše očekávání, ale tohle byl asi jediný český film, po kterém jsem z kina odcházela s pocitem, že bych se na něj šla podívat ještě jednou. Kazma dokázal i to, že jsme poprvé v našem menším městě viděla narvané kino a to ten zážitek jen obohacuje, protože já to kino nikdy plný neviděla :-D. Film je pro každého, kdo se chce zasmát, vidět trochu romantiky (protože ta tam je taky) a pro někoho, kdo věří v nemožné, protože tady se to opravdu děje. Nechci a nebudu spoilerovat, protože film si každý musí shlédnout sám, protože tady se ani nedá popsat, co všechno ten film udělal. Takže Ti kteří teprve půjdou - šla bych s Vámi ještě jednou :-D a Ti, kteří jste to viděli - určitě souhlasíte, že něco takového jste ještě neviděli... ()

Fibonacci

V čom vynikal Kazma? Bola to hudba? Tanec? Spev? Mávanie rukami? Kely kúper by mu vedela poradiť a zmanažovať ho, aj ked ma problém zmanažovať vlastné oddelenie. Aké zviera je mu vzorom? Papagáj? SLon? žirafa? Kto vylušti túto šifru, samozrejme, musí aj vedieť aká je obľúbená farba Kazmovitcha na parkete vrtí sa každá pitcha. Je to po a Modra? po be Zelenkastá? po ce červená? po De ako Debil. ()

Honza.Hlavac

To co si z kina chtěl odnést si taky odnesete . Negativní recenze které tu jsou těžce predpojate. Jestli chcete zažít něco jedinečného zajděte si do kina. ()

Thairon

Hodně lidí asi bude prskat že nedostali nějak velkofilm. Ale myslím že ti co Kazmu sledují a znají ho očekávali přesně něco takového. Za mě to splnilo vše co jsem očekával od Kazmova filmu a odcházel jsem spokojený. Kazma hold umí věci prodat a udělat dobrou reklamu a natahat lidi do kina na film o kterém do posledních chvil nikdo nic nevěděl. ()

goauld

Tak takhle... všechny ty "tanečky" kolem sebe mě utvrdili o nezměrném EGOismu Kazmy. Jako v Prostřenu byl super, ale jít DO KINA a VYPLZÁNOUT za tento počin 250kčs, to bych se musel asi zbláznit :-D Jako... víme o tom, počkáme si na uložto. Ono se to tam brzy stejně dostane, protože zas tak supr čupr výtvor to není, aby TO bylo neustále točeno v kinech. Hodnotit TO nebudu, protože jsem TO neviděl, ale i taxi budu o TOM myslet svý ;-) ()

samsozz

ti co kazmu dlhodobo sleduju tak isto odporucam pozriet. Je to dalsia kazmovina ale dufam ze dalsi film uz nevznikne popravde. Takisto dufam ze dalsi prehypovany geocathing nebude ale obavam sa ze ano :DD Keby to vyslo pred rokom malo by to vacsi smrnc veru. Pozrete v ATMOS s kyblom pukancov 7/10. ()

Wazy_37

Absolutně nic jsem od daného filmu neočekával, a přesně to jsem dostal ! Neočekávanou zábavu ! Já se bavil. Nechápu jak se někdo muže zlobit nad hereckými výkony, vzhledem k tomu že aktéři nejsou herci. A další věc, není to film. Spíš bych řekl, že se jedná o reklamu ke hře. Můžeme být rádi, že v naší malé kotlině vůbec něco takového vzniklo. Tuhle reklamu bych přirovnal k filmu Barbie. Až na herce a hlubší myšlenku. Která se zde nachází podobně jak v reklamách. Prostě omáčka okolo, absolutně nechápeš co se děje a pak aha. To je na tento produkt. Dávám sem odpad či jednu hvězdu je opravdu uhozený. Myslím že na ČSFD je to na 3/5 . Normálně by to bylo tak na 63% . Co se týče reklam tak po reklamách na natírání plotu a T-Mobilu je to 3. Nejlepší reklama v ČR. ()

Qwat odpad!

Jsem moc rád, že ve svém širokém dalekém okolí nemám nikoho, kdo by tomuhle dal pět hvězdiček a ještě si myslel, že je tímto hrdinským činem vlastně za borce. Ale pro lidi s mozkem funkčním na úrovni "nepochopil jsem to, ale je to pecka!" to opravdu může být zážitek roku, gratulujeme! ()

MsKatherine

Proč 5 hvězdiček? Tři hvězdičky za provedení a klasický formát Onemanshow. Jedna hvězdička za paruku a pana majitele prvního pozemku. A poslední hvězdička jen tak, pro radost, že jsem se bavila. Když jsem se vydala do kina, nešla jsem na akční film. Nešla jsem ani na drama, ani na romantický film, ani na válečný. Šla jsem na Onemanshow. A opravdu to nebyl akčňák, romantika ani drama, byl to 100% Kazma tak, jak ho známe. Některé scény byly trošku přehrané, některé byly naprosto zjevně přikrášlené. Ale to jsem očekávala. Romantická linka mi tam přišla trošku na sílu, ale bez ní by to taky nebylo úplně ono. Kinosál se pravidelně smál skvělým i stupidnějším vtipům, zábavné to bylo až do konce. Líbila se mi provázanost od začátku až do konce i klasicky postupné odhalování zápletky. Nicméně kdo chce jít do kina na některý z výše zmíněných žánrů, pak asi spokojený nebude. ()

jurkee

Za mě je to velmi dobrý kousek na české poměry. Kazmu sleduji skoro od počátků jeho kariéry. Je to šikovný borec, co se ve svém díle neuvěřitelně posunul a mnozí mu tento úspěch samozřejmě neodpustí. Tak už to u nás chodí, že? Bavil jsem se, a to se mi poslední dobou moc nestává ani u filmů zahraniční produkce s 80 a více % na ČSFD. Kazma je velký hráč a zároveň iluzionista digitálního věku, kde si může každý tvořit vlastní realitu a pro ostatní ji technicky vizualizovat. Tento fenomén současné doby Kazma uměl uchopit a proměnit v provokativní a detailně promyšlené  projekty, které v tom malém českém rybníčku showbyznysu vzbuzují úžas, překvapení, zvědavost a zároveň i zábavu. Dostal jsem to, co jsem očekával. Kartičky do hry OMS mám dvě a dávám je k dispozici pro jiné hráče. Jsou zakopané na zahradě v trezoru s mým investičním zlatem za 1mega CZK. Kdo je najde, dostane mé zlaté cihličky a jako bonus dva pokusy u Kazmova trezoru zdarma  :-) ()

ramirez5 odpad!

Mám/ mal som Kazmu rád, jeho projekty som si vždy vychutnával, čiže tvrdenie, že je to o tom, že pokiaľ ho máte radi budete to milovať a pokiaľ nie dáte odpad. Ďalšia vec "film nemôžete brať ako normálny film", od začiatku som ho tak nebral, takže asi vybočujem z radu ale musel som dať odpad a ešte raz opakujem Kazmu som mal rád, no po tomto projekte/fiasku/paródii sa mi dosť zhnusil hlavne ako osoba. Vďaka filmu som si uvedomil ako je vlastne egocentrická a narcistická osobnosť (študoval som psychológiu, tak snáď si môžem dovoliť to napísať). Sirotci, vojna na Ukrajine... skrátka hranie na city. Opäť súťaž o peniaze, ktoré môžu baviť snáď už len nasťročných. A nejaké "herecké výkony" snáď ani nemožno komentovať.... Prvýkrát v histórii návštevy kina (navštevujem ho dosť, pretože filmy milujem) som mal chuť odísť počas projekcie.... ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin