Uhlazený profesor se úspěšně vydává za nájemného zabijáka. Jednou se ale zamiluje do klientky a spustí tak celou lavinu problémů. (Netflix)

EricNor

Spoiler: Tim koncem pro me zkazili celkovy dojem a to hodne. Postavy mi okamzite prestali byt sympaticke. To, ze obet byl rasista, mysogyn a mlatil vyrostky neni omluvenka pro vrazdu. Meli mu dat prachy. ()

Bilkiz

Pomerne zábavná, hoci rýchlo zabudnuteľná komédia. Čo však film zhadzuje je neuspokojivý záver s veľmi nevhodným morálnym odkazom. (4.5/10) ()

Olicsfdias

Ze Sydney Sweeney na Adriu Arjonu. Glen Powell v poslední době v těchto romantických snímcích září a není to náhodou, protože jeho talent a umění hrát není úplně k zahození. Hit Man je sympatický film z produkce Netflixu, kde vysokoškolský profesor Gary Johnson dělá i side job, kdy spájí a vytváří techniku pro falešného nájemného vraha nasazeného policií. Falešný vrah je však jednoho dne suspendován za nevhodné chování k teenegarům, a tak do akce nasadí Garyho, který si ze začátku není jistý. Nakonec však uspěje a jeho talent dál využívá i s kostýmy a tajnými identity. Při jednom případě si ho chce objednat žena, která chce zabít svého manžela on si jí není jistý a v tomto momentě se začne rozehrávat pořádná hra a začnou i scény s obsahem spíše pro dospělejší publikum. Zní tohle jako stereotypní akční komedie s lechtivými scény? Ano, v zásadě se jedná o spíše lehkomyslnou komedii. Uvnitř však skrývá dobře vypracované a napsané drama, které sice nemá oscarový scénář, ale pro účel pobavení či napětí poslouží dobře. U doporučení pro rodinný film bych nejspíš trochu váhal. Za mě určitě lehce nadprůměrná netflixárna, která chvilku bude v kurzu pro originalitu a zábavu, ale za chvíli se na ní bohužel trochu zapomene. ()

Dannyss

Radost pohledět, že stále existují snímky, ve kterých dává scénář smysl a tvůrci důkladně přemýšlí skrze celý příběh. Zde byla odvedená vskutku skvělá práce, a to od neotřepané myšlenky až po vhodně zakončující závěr. Jakožto akční komedie si vede překvapivě obstojným dojmem, nepřehání přítomný humor a vkusně balancuje na pomezí dvourole hlavního aktéra. Až na pár scén, které byly zatajeny, se počinem povedlo strčit do kapsy několik podobných žánrovek a předvést, že dokonce na skutečné události lze vystavět chytlavý filmový kousek, jenž nikam zbytečně neujíždí a drží se svého konceptu pevným úchopem. Přestože se nebude jednat o překvapení roku ve svém žánru, tak se Hit Manem podařilo stvořit vtipnou a ničím neurážlivou oddechovku, která boduje v mnoha směrech svého pečlivého zpracování, a to včetně zachování propojenosti postav či narážek, které na sebe příjemně navazují a logicky se doplňují. 7,5/10. ()

tein

Mohla to být alespoň průměrná komedie, ale po slušném, ač zbytečně dlouhém, půlhodinovém úvodu se sice začal odvíjet nějaký příběh ale už se zcela vytratilo cokoliv zajímavého proč ten film sledovat. Stala se z toho už jen hloupá "romantická" nuda bez špetky nápadu a zcela bez vtipu a akce. Celé to působí jako by tvůrci neměli vůbec tušení co vlastně natáčí, a jaký žánr by to měl být. Akční komedie to ale rozhodně není. Netflix nám teda servíruje červenou knihovnu založenou jen na vzhledu dvou herců hlavních rolí. Škoda, protože potenciál to mělo. ()