Fallout

USA, (2024–2025), 15 h 53 min (Minutáž: 45–74 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

Seriál Fallout vychází z jedné z nejúspěšnějších videoherních sérií všech dob. Vypráví příběh vítězů a poražených ve světě, kde už není skoro nic, o co by se dalo hrát. Změkčilí obyvatelé luxusních protiatomových krytů jsou po 200 letech od apokalypsy nuceni vrátit se do neuvěřitelně složitého, rozkošně bizarního a ukrutně násilného světa, který na ně čeká na povrchu. (Prime Video)

Recenzie používateľa ArthasKarfa k tomuto seriálu (9)

Season 1 (2024) (S01)

Když si člověk tak hraje hru a chodí po světě ve 2D grafice Fallouta 1 a Fallouta 2 a po letech někdo stvoří film, který by jako oživil mise a různé vychytávky z tohohle světa potom co spadly bomby. Nikdy nezapomenu na ty chvíle, kdy jsme to s bráchou hráli a vydávali se do světa neskutečných útrap a zvláštních úkolů a tvorů. Seriál je jako obarvení příběhu, který byl dokonalý stejně jako svět, který jsme hráli. Všechny ty detaily od víček od Nuca Coly až po energozbroj....moc díky zase to žije. ()

Konec (2024) (S01E01)

Každý fanoušek Fallouta uvítá jakoukoliv novou hru nebo příběh nebo film na tohle téma a tohle je zatím pecka Valouty, Enkláva a plány Vertibirtů. :)) Super! A přesně co Fallout je, hodně akce, trochu zábavy a takový ten starý americký svět a do toho atomovky. I ten svět venku i ty Vaulty. Je to takové Falloutovské. Energo zbroje a tak, no prostě lidi co to mají rádi jsou rádi. I ten svět se jim povedl jak z Fallouta 2. :-) ()

Cíl (2024) (S01E02)

Jako fandovi Fallouta se mi tu líbí hromada malých detailů jako ve hře: leguán na špejli, dvouhlavá kráva, stimpaky, Nuka cola. Zábavný hlášky a bitky. Valouťáci jebat. :D ()

Hlava (2024) (S01E03)

The Ink Spots - Maybe :-) ()

Ghúlové (2024) (S01E04)

Gjhúlové bez nich by to ve Fallout světě ani nešlo. Zbraně a docela krvák tentokrát. Líbí se mi ta zkaženost toho světa po bombách. ()

Minulost (2024) (S01E05)

Přijde mi že Maximus je nebezpečnější bez energozbroje než s ní....., v ní ho sundá i kluzká podlaha. Takové hodně Vaulťácké tentokrát. ()

Past (2024) (S01E06)

Pěkně zvrácený svět Fallouta, a hormada detailů doby před tím než dopadly bomby a další hromada super scén. Dekadentní, stará americká hudba a trošku krvák jako Fallout 2. ()

Radio (2024) (S01E07)

Pecka. Člověk si zvykne na ten styl filmu, spojuje si to s hrou a prostě se mu to líbí. Dekadence. Krutost a notná dávka černého humoru a přehánění. Škoda, že tam zase nechali válet energozbroj. Zajímá mě jak to dopadne, alespoň protentokrát. Lucy byla překvapená asi stejně jako my, jak její trest dopadl. :D ()

Začátek (2024) (S01E08)

Ta konečná bitka byla opravdu jak mass bitka ve Falloutovi 2, stačí pár kritických zásahů a hromada z Bratrstva se válí na zemi. New California Republic a její osud...za mě naprosto super podívaná, ze světa, který si získal tisíce hráčů a následovníků. Je to dokonale dekadentní, hrůzné, černovtipné, vládnoucí a nekonečné. Díky světe Fallouta. ()

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (viac)