Tarzan, opičí muž

• Česko Tarzan, opičí muž (viac)

Mladá žena Jane Parker se po smrti své matky připojí k výpravě svého otce do hlouby Afriky. Výprava postupuje směrem na území, kde má žít africká legenda Tarzan, údajně napůl člověk a napůl opice. Parker chce objevit takzvané vnitřní slané jezero, o kterém se dozvěděl ve starých egyptských záznamech. Ve chvíli, kdy se výprava po mnoha těžkostech dostane na břeh jezera, je napadena domorodci. Nosiči jsou povražděni a Parker s dcerou a ještě jedním bělochem zajati. Naštěstí je nedaleko Tarzan... (oficiálny text distribútora)

mekaka odpad!

Príbehy Tarzana mám rada, ale toto spracovanie je katastrofa. Od začiatku do konca s vyvrcholením záverečnými scénami súboja Tarzana s kanibalmi. Scenár úbohý, bez napätia, herecké výkony podpriemerné, žiadne efekty, aspoň prírodné scenérie to mohli zachrániť, ale tie tiež absentujú. Divák nevie, či sa má smiať, alebo plakať, či je ten film myslený vážne, alebo si pán Derek z nás vystrelil. Síce je Jane Parker nádherná žena, ale hviezdičku aj tak u mňa nedosiahne. ()

wdc

Dobrodružný film pro nenáročné dospělé diváky, pár lehce erotických scén ("potenciál vzbudit u nezletilých diváků předčasný zájem o lidskou sexualitu a ohrozit tím jejich mravní vývoj"), nevšední podívaná. Tarzan a Jane v jungli a ta ochočená zvířata se povedla. ()

Lucka07 odpad!

Výplatu za herecký výkon, v této úděsné ódě na prsa hlavní představitelky, by si zasloužili jedině dobře obsazeni - slon indický, dva šimpanzi a jeden orangutan. Zbytek by měl chodit kanálama. Naprosto strašné dialogy, střih kamery jak od amatéra a o lidských hercích raději psát nebudu. ()

karmenka odpad!

Preboha, tento skvost pustili dnes poobede v nemenovanej televizii ako dezert za obedom,chapem, leto je v plnom prude, no niekomu musi inak prazit na hlavu, clovek nema sudnost, ak toto pusti v takom vysielacom case. Bo Derek, aj predstavitel Tarzana maju telicka akoby zostupili z Olympu, ale tento film je jedna velka prisernost, skoda reci. Iba ak by ste sa chceli stupidne pobavit, tak budiz. ()

JohnDark

Tarzan, opičí muž - Tarzan, the Ape Man, Dobrodružný, USA 1981, R: John Derek, H: Bo Derek, Richard Harris, John Phillip Law, Miles O´Keeffe, Akushula Selayah, Steven Strong, Maxime Philoe, 40% ()