Policie Hvar

Svadba plná nenávisti (E08)

(epizóda)
  • Česko Svatba plná nenávisti

Dve rodiny spolu majú nevybavené účty, ale ich deti sa milujú. Nie je isté, či im rodičia svadbu želajú. Napriek tomu sa krásna jadranská vila pripravuje na svadbu. Všetko má byť dokonalé. Ako sa ale svadobčania vysporiadajú so smrťou cukrárky? Kto má ešte zomrieť? (TV Markíza)

otík

Na závěr seriálu to byl slabý a divný díl. Připravuje se fakt divná svatba, do toho umírá cukrářka, která měla připravovat dobroty na svatební stůl, pak se seznámíme s mamou ženicha a tatou nevěsty, pak se někdo snaží tu mamu otrávit a nakonec je svatba, i když mama i tata jsou zabáslí. No není to divné? Do toho policejní čtyřka končí svou službu a čeká nás vyvrcholení vztahu Štáfek - Ferencová. Jako na závěr seriálu prostě nic moc. ()

mira007

Vražda cukrářky a konec chorvatského dobrodružství Novy... ani to nebolelo. Teď nastoupí analytici a budou to hodnotit a pravděpodobně zjistí, že existuje jeden konkurenční sci-fi seriál veřejnoprávní televize vysílaný ve stejném hlavním čase, který je průser a vyjde jim, že se vyplatí natočit druhou řadu tohoto. ()