Super Mario Bros.

• Česko Super Mario Bros. (viac)

V Brooklynu začnou záhadně mizet mladé dívky. Jednoho dne je unesena i krásná archeoložka Daisy (Samantha Mathis), do které je zamilovaný instalatér Luigi Mario (John Leguizamo), kterému nezbývá nic jiného, než se se svým parťákem Mariem (Bob Hoskins) vydat do dinosauřího světa ukrytého v podzemí Brooklynu, kde vládne krutý vládce Koopa (Dennis Hopper). Snímek Super Mario Bros. vznikl na motivy světoznámé videohry od společnosti NINTENDO. (oficiálny text distribútora)

J.Mayen

Normalne bych dal samozrejme odpad, protoze tahle silena splacanina bez spetky soudnosti si nic jineho nezaslouzi,ale z nostalgie a vzpominek na tu dobu budu preci jen mirnejsi a dam jednu hvezdu. Po 30 ti letech, kdy film bezel v TV a ja mel mozno ho videt, jsem celou dobu jen nevericne kroutil hlavou. Jak mohlo proboha neco takoveho spatrit svetlo sveta? Navic opravdu nesymptaickej Kolumbijec tu dostal roli Lugiho (patrne italskeho instalatera), ten jeho hispano ksicht je do oci bijici. Predstavte si, ze by jste hrali Super Maria na Nintendu a ovladali by jste skakajiciho Kolumbijce. ()

FOCKE_WULF

Vůbec nevím, co si o tomhle filmu mám myslet. Je to mírně nevkusné, mírně zábavné, napůl ospalé a napůl akční, občas mě z divácké letargie probral nějaký ten vtípek a celkově si myslím, že je to hanobení Mária s Luigim, těch našich dětských idolů. Možná, že by film o hrdinných instalatérech měl natočit spíš Tim Burton, ten by to asi čapnul líp. ()

Mr.Floyd

Ako hráč a milovník Super Maria som to jednoducho musel vidieť a taktiež ma k tomu donútila zvedavosť. Tá hra má takmer nulový dej (myslím, že sa vo väčšine dielov jedná o zachránenie buď princeznej alebo bezbranných obyvateľov pokojnej krajinky). Ale toto som naozaj nečakal! Naozaj neviem kto napísal scenár, ale prekonal sa. Absurnosť nad absurdnosť, ale je to neskutočná sranda, nie že by bol dej sám o sebe nejakko extrémne komický, ale film sám o sebe je smiešny viac než dosť. Keď sa na to, ale pozrieme triezvym pohľadom tak si musíme pripustiť, že filmy podobného kalibru väčšinou dopadnú omnoho horšie. Je to snímok priemerný, ale v istých ohľadoch aj výnimočný, pre fanúšikov Super Maria najlepšia voľba v širokej ponuke filmov. ()

C0r0ner

Mohlo to být i horší. Mnohem. Ale také to mohlo být diametrálně lepší. Vždyť přece Mario je tak nosná frančíza, že z tohohle filmu mohla být opravdová bomba. Výsledek je ale nanicovatý paskvil, který má s hrou společného opravdu málo. Dobře to ale uteklo, takže s hodnocením to je tak na půl cesty. Škoda nevyužitého potenciálu. 50% ()

Bachy odpad!

Jak se dá tohle ohodnotit? Ten film je tak neuvěřitelně stupidní až mě to bavilo. Instalatérova holka je unesena do světa dinosaurů, kteří se vyvinuli na lidi a brzy zjistí, že její táta byl de-evolován na houbu. Instalatérům to vadí a tak jdou za ní seženou si skákací boty!!!! Bože můj, to musel vymyslet psychopat. Ještě k tomu chyběla ta hudba ze hry, aby byla pitomost dovedena k dokonalosti. A teď co? Mám tomu dát odpad, protože je to imbecilita prvního stupně a nebo tomu mám dát 5 hvězd, protože jsem se u toho smál jako blb od začátku do konce? Taková změť pitomostí se nikde jinde nevidí (hlavně ty dialogy a tancující dinosauři). Scénář nejen, že byl stoprocentně psán na koleni během natáčení, ale ještě ho psala opice. Jelikož, když si chci pustit nějaký opravdu hodně vtipný film tak hledám ve vodách odpadových...hodnocení je jasné. ()

• Článok v časopise "Spy" vyhlásil, že scenár bol počas výroby prepisovaný tak často, že herci prestali venovať pozornosť tomuto každodennému prepisovaniu. (Raccoon.city)
  • „Devoluzující“ zbraně na konci filmu jsou pouze přebarvené verze Super Scope, zbraně, která se prodávala k Super Nintendu. (HellFire)
  • Bábka dinosaura Yoshiho bola schopná robiť 64 samostatných pohybov, na celé ovládanie bola potrebná práca 9 bábkarov. (Raccoon.city)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (viac)