Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

Skupina vyšetřovatelů odložených případů se ubytuje na panství Carmichael, kde se v osmdesátých letech dvacátého století odehrála děsivá a nevyřešená vražda rodiny Carmichaelových. Po čtyřech nocích už o skupině nikdo neslyšel. To, co se na jejich záběrech objeví, je ještě znepokojivější než vše, co se nachází na páskách z Pekelného domu. (mikki089)

Holly_Molly

Opět se straší na plný pecky a opět je to intenzivní! Kapucíni byli vynechaný, což je super, protože jsou už od prvního dílu nejvíc useless aspekt celý série a klauni jsou zpět v posílenym počtu! Jen škoda, že tvůrci ikonickýho šaška v tomhle díle rozpohybovali..přišel tim o část svojí děsivosti a v tomhle díle spíš působí jako víc počmáraná verze Michaela Myerse z Halloweenu...Pořád je to ale celý creepy af :-) ()

Accuphose

V kategorii POV hororů a s ohledem na sérii, se jedná o nejpovedenější díl. Atmosféra se postupně buduje a ponechává vás v lehkém napětí. Samozřejmě, není to nic objevného a vymazleného jako třeba Doctor Sleep, přesto je to za mě důležitej milník v žánru. ()

Caviar

Po delší době výborně zpracovaný Found Footage  film, skvěle napsaný příběh doplněný skvělou atmosférou a místy i nepříjemnými lekacími záběry. Kombinace starých videozáznamů, nových videozáznamů a komentářů vyšeřtovatelů je zvládnuta bravůrně. Postavy a to hlavně ty dobové jsou zahrány na výbornou. Po celou dobu  trvání je člověk v nejistotě, co se skrývá z dalším rohem, nebo záběrem. Jediné co je možno vytknout je délka, film mohl být o patnáct minut kratší a vyvaroval by se tak zbytečnému skoro komerčnímu odhalení, záhada mohla klidně zůstat otevřená, možná bych to viděl na konec někde po scénách v lese. Pro fanoušky tohoto typu filmů naprostá nutnost. ()