Kamera:
Piotr Lenar, Constantin Kesting, Christoph Dammast, Tobias Schmidt, Matthias Papenmeier (viac)Hudba:
Andreas HogeHrajú:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Gabriel Merz, Susanne Schäfer, Guntbert Warns, Filip Peeters, Valentina Sauca, Niels Bruno Schmidt, Joachim Nimtz, Mišel Matičević (viac)Epizódy(12)
-
Die Tote aus Riga (1) (S05E01)
-
Die Tote aus Riga (2) (S05E02)
-
Homejacking (S05E03)
-
Bücherwahn (S05E04)
-
Risiken und Nebenwirkungen (S05E05)
-
Vaterliebe (S05E06)
-
Die Polizistin (S05E07)
-
Vermisst (S05E08)
-
Topstar gesucht! (S05E09)
-
Florida (S05E10)
-
Made in China (S05E11)
-
Abgetaucht (S05E12)
Hrajú
Otmar Richter
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Štít a meč (1968) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Volker Bruch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Toni Snetberger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Thorsten Merten
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Soraya Richter
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Jonas Laux
Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Jörg Simonides
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Elena Uhlig
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Michael Lott
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Julia Blankenburg
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Christian Michael Cooper
Najlepšie seriály:
Hrozba z temnoty (2005) (seriál)
Prison Break: Útek z väzenia (2005) (seriál)
Motel Bates (2013) (seriál)
Renate Schroeter
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Stroskotanci (1974) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Andreas Maria Schwaiger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Julia Jäger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Sylta Fee Wegmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Florian Fitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ralph Misske
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Gudrun Gabriel
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Özgür Özata
Turecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Regine Lutz
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)