Nemecko,
(2011–2012), 18 h
(Minutáž: 45 min)
Scenár:
Uwe Kossmann, Roland Heep, Frank Koopmann, Jeanet Pfitzer, Heike Rübbert, Axel Hildebrand (viac)Hrajú:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Pablo Sprungala, Caroline Scholze, Michael Brandner, Jörn Hentschel, Antje Widdra, Alexander Hörbe, Grégoire Gros, Jana Bauke (viac)Epizódy(24)
-
Im Schattenreich (S12E01)
-
Vater, Mutter, Kind (S12E02)
-
Das Ultimatum (S12E03)
-
Hajos letzter Fall (S12E04)
-
Der Fall Gojko Mitic (S12E05)
-
Das Mädchen im Park (S12E06)
-
Mission to Mars (S12E07)
-
Gottes Zoo ist groß (S12E08)
-
Feuerteufel (S12E09)
-
Die schwarze Witwe (1) (S12E10)
-
Die schwarze Witwe (2) (S12E11)
-
Rollenspiel (S12E12)
-
Junggesellinnenabschied (S12E13)
-
Spiel, Satz, Tod (S12E14)
-
Ans Messer geliefert (S12E15)
-
Ich bin dann mal weg (S12E16)
-
Clear (S12E17)
-
Kind in Angst (S12E18)
-
Fightclub (S12E19)
-
Auge um Auge (S12E20)
-
Frischfleisch (S12E21)
-
Stilbruch (S12E22)
-
Die Tote im Wald (1) (S12E23)
-
Die Tote im Wald (2) (S12E24)
Hrajú
Hannes Wegener
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Karoline Schuch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Dieter Brandecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Yolette Thomas
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Erik Hansen
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Linda Pöppel
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Hansa Czypionka
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Aleksandra Odic
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Godehard Giese
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Elisabeth Baulitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Holger Koch
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Niklas Osterloh
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Rainer Reiners
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Heiko Pinkowski
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Volker Wackermann
Najlepšie seriály:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Niklas Bardeli
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
David Halina
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Erik Hansen
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Alisa - Jdi za svým srdcem (2009) (seriál)
Sina Maria-Gerhardt
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Das iTeam - Die Jungs an der Maus (2007) (seriál)