Réžia:
Robert-Adrian Pejo, Robert Del Maestro, Jörg Mielich, Patrick Winczewski, Oren Schmuckler (viac)Scenár:
Manuel Meimberg, Christoph Schulz, Wiebke Jaspersen, Wolf Rüdiger Kuhl, Jeanet Pfitzer (viac)Hrajú:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Steffen Schroeder, Thomas Arnold, Anne Arzenbacher, Ernst-Georg Schwill, Michael Brandner, Caroline Scholze, Klaus-Dieter Bange (viac)Epizódy(25)
-
Die Verurteilten (S13E01)
-
Filmriss (S13E02)
-
Tod eines Lehrers (S13E03)
-
Leipzig kloppt (S13E04)
-
Angst (S13E05)
-
Getrieben (1:1) (S13E06)
-
Getrieben (1:2) (S13E07)
-
Getrieben (2:1) (S13E08)
-
Getrieben (2:2) (S13E09)
-
Das Monster (1) (S13E10)
-
Das Monster (2) (S13E11)
-
Haus am See (S13E12)
-
Wohlfühl GmbH (S13E13)
-
Elternabend (S13E14)
-
Preis der Freiheit (S13E15)
-
Gefrorenes Blut (S13E16)
-
Graf Porno (S13E17)
-
Teufel im Himmelreich (S13E18)
-
Einer zahlt immer (S13E19)
-
Das zweite Leben (S13E20)
-
Wahre Liebe (S13E21)
-
Das letzte Lied (S13E22)
-
Wir sind nicht allein (S13E23)
-
Der Sumpf (S13E24)
-
Eiszeit (S13E25)
Hrajú
Nina Hoger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Alexander Hörbe
Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Christian Beermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Nina Gummich
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Rolf Bach
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Katharina Blaschke
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Tara Fischer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Götz Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oli Bigalke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Christoph Humnig
Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Holger Koch
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Jeannette Arndt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Jana Bauke
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Claudia Geisler-Bading
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Petra Kelling
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Egon Merten
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Jan Henrik Stahlberg
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oliver Stritzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Florian Fitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Sina Tkotsch
Nemecko
Najlepšie seriály:
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)