Ošetrovateľ arktických vodných zvierat Henry Roth (Adam Sandler) o chorobe anterográdna amnézia nemá ani poňatia. Každý deň klebetí so svojim obľúbeným mrožom v morskom zábavnom stredisku na Havajských ostrovoch a jeho hlavným koníčkom je zvádzanie turistiek. Ostrieľaný playboy sa však jedného dňa "potkne", keď narazí na Lucy (Drew Barrymoreová), ktorá si ho pri druhom stretnutí vôbec nepamätá. Henry zistí, že Lucy stále prežíva deň svojich narodenín, pretože má porušenú schopnosť vytvárať si spomienky a v spánku všetky nové zážitky zabudne. Napriek nulovej nádeji na akýkoľvek vzťah Henryho stále priťahuje. (TV Markíza)

otoman92

Příjemná nevtíravá romantická komedie, která si na nic nehraje. Můj druhý nejoblíbenější film s Adamem Sandlerem, hned po trestné lavici :) ()

iwee23

Nebylo to zlý, ale ani extra dobrý. Pár nudných scén naštěstí zachránily vtipné hlášky, a přestože Sandlera nemusím, dávám za 3*. ()

zero_zelo

i romantická komedie se dá udělat nepřeslazená a vtipná, aniž by vtip byl nutně fekální humor, posměšky na buřty a blbý blondýnky ()

revere

Mohl to být opravdu dobrý film. Jen by scénář musel ubrat na (vcelku zbytečném) vulgárním pseudohumoru a především by měl zpevnit logiku. Kromě jizvy na Ulaově břiše příliš neřeší přírodní cykly (snad Hawaii?) ani ženské cykly (havaj) a vlastně ani nic zásadního. A mohl to být opravdu dobrý film. Na hromnice o film více... ()

T600

Vskutku nenávidím romantické filmy, jenže Adam Sandler to tak nějak svým způsobem odlehčil. Samozřejmě nemohu opominout krásnou a okouzlující Drew Barrymore. Když to vše spojíme dohromady vznikla z toho příjemná, milá komedie s nádechem romance. Mimo to mě dostalo jak ho tam zmlátila tou basebollkou :D To prostě nemělo chybu :D ()

JohnnyN

Nemám rád Adama Sandlera. Nelíbí se mi jeho typická role, kterou víceméně předvádí i tady. Tento film ovšem nebyl tak hrozný jak jsem očekával. Všechno včetně Sandlera je takové umírněnější a dospělejší a občas se člověk i zasměje....vážně ale jenom občas. ()

ReTeZa

Naivní, roztomilé a milé... Kdyby byl film alespoň trochu reálnější, tak proč ne... Jako odpočinek dobré, ale za mě rozhodně nepatří mezi top romantické filmy... ()

JaryKury

Přesný typ filmu, kde se ani chvíli nenudím a celým filmem se prochechtám až ke konci. Nenucená komedie, kde své místo mají pro hraní nejen herci, ale i zvířata, která někdy zastiňují i samotné herce. Dobrý ústřední nápad s krátkodobou pamětí, který se dal omotat jednoduchým dějem a dobrou volbou herců. Za mě 85% ()

rezor

Po delším váhání nakonec uděluji 4*. Jedná se mírně nadprůměrný film, který je herecky skvěle zvládnutý včetně dobrého náměru i režie. Co se týče scénáře, tak si troufnu tvrdit, že z tohoto námětu mohli tvůrci vytěžit podstatně více. Minimálně vtipů by se dalo vymyslet znatelně více. Film se v některých částech jakoby zadrhával a neustálé opakování vtipů směřuje nutně na známé rčení, že opakovaný vtip není vtipem. Na druhou stranu film jasně míří na oddechovou skupinu filmů, kam naprosto zapadá. Přes vcelku romantickou povahu filmu, roztomilou hlavní tvář bych film ohodnitil spíše 65%. Ta 4* mu patří jenom proto, že není typickou romantickou slátaninou, ale zajímavý nápadem, který by zcela určitě mohl být proveden o něco lépe. ()

KapitanKuraz

Osobne ma romanticke komedie naozaj neberu, ale toto je dielo hodne krala. Kazdy den zazivat to prve zamilovanie moze byt parada, ale aplikovat pravidlo sexu po tretiom rande by bolo asi mrzute. Za mna proste 99%, ci inak 4,95*. ()

Dumaru

Podľa mňa jedna z najlepších komédií za posledné roky. Svojský humor Adama Sandlera v úlohe Henryho Rotha spojili s romanticky založenou Drew Barrymore aneb Lucy s poruchou pamäti a film situovali do slnečného Hawai. Dobrý scenár, dobrí herci, dobrá hudba, preto dávam 4 hviezdičky,,, ()

Moonwalker

Film u kterého se dokážu zasmát, rozplakat a dvojce Sandler a Barrymore jsou prostě v tomto snímku naprosto úžasní. Ta chemie kterou si mezi sebou ve filmu vypěstovali je očividná. Hlavně ta hawajská atmosféra je ještě víc boží. A co se týče ostatních herců např. Rob Schneider tak o tom ani nemluvím, ten si to tady vyloženě užíval. Ale filmu se musí jedno nechat, i po tak dlouhé době se dokážu u filmu rozbrečet jak želva. Takže chci doporučit těm co film neviděli a mají rádi duo Sandler/Barrymore tak doporučuju! ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)