Ošetrovateľ arktických vodných zvierat Henry Roth (Adam Sandler) o chorobe anterográdna amnézia nemá ani poňatia. Každý deň klebetí so svojim obľúbeným mrožom v morskom zábavnom stredisku na Havajských ostrovoch a jeho hlavným koníčkom je zvádzanie turistiek. Ostrieľaný playboy sa však jedného dňa "potkne", keď narazí na Lucy (Drew Barrymoreová), ktorá si ho pri druhom stretnutí vôbec nepamätá. Henry zistí, že Lucy stále prežíva deň svojich narodenín, pretože má porušenú schopnosť vytvárať si spomienky a v spánku všetky nové zážitky zabudne. Napriek nulovej nádeji na akýkoľvek vzťah Henryho stále priťahuje. (TV Markíza)

eagle-eye

V první řadě bych se chtěl pozastavit nad tím, jestli si američani vymýšlej podobné typy nemocí, jako byla tato? Opravdu může člověk po 10 vteřinách všechno zapomenout? Opravdu se mlže člověk, který když se ráno vzbudí, tak si nic nepamatuje? Já jsem taky sem tam vydržel jednu noc nespat, proč to Berymůrová aspoň jednou neudělal v tomhle filmu? No nic, každopádně stalo se, natočilo se to a abych nebyl za hajzla, úplně to neschodím, protože Sandler, kterýho nesnáším, stejně tak Schneidera či Berymůru tady asi i díky režisérovi, se drželi na uzdě, dalo se na to koukat a dalo se to i dokoukat bez mačkání slz nad Happy Endem, to bych dal hned o jednu míň. Ovšem na Murrayho Hromnice to nemá ani omylem. ()

Sancty

Viem, že ten film nie je dokonalý ale ja som sa neskutočne bavil od začiatku do konca. V závere som navyše stihol uroniť aj nejakú tú slzu. Videné trikrát a rozhodne nie posledný. ()

Junglista

Klasická Sandlerovka, čili pohodová komedie, se kterou rozhodně nešlápnete vedle. Konec už je sice trošku přeslazenej na můj vkus, ale eště se to dá. ()

AdamesWWE

[7/10] Veľmi slušná komédia so Sandlerom, zábavná, humor je dobrý, zaujímavý príbeh, Sandler hrá skvelo a Drew Barrymore ma milo prekvapila. ()

Paity

Patrně nejlepší záležitost Adama Sandlera vůbec. A paradoxem je, že mu k tomu vůbec nepomohla Drew Barrymore. Je tam skutečně hodně věcí, kterým se budete smát. A předstatevní mrožů už je jen navíc. ()

LittleMonste

Viděl jsem jednou, dvakrát, třikrát.. zkrátka tohle neomrzí. Adam Sandler nepůsobí tak přehnaně jako v jiných filmech a spolu s milou a neodolatelnou Drew tvoří skvělý pár v nádherném prostředí Hawaie. Kéž by takhle pohodových filmů bylo víc...(94%) ()

Radim

Pokud pominu stejně "postiženou" Dory, zapomnětlivou rybku z Hledá se Nemo, pak má film celkem originální prvotní nápad. Vše ostatní je ale snůškou nelogičností, klišé a nebojím se říci i trapností. Nicméně - pokud vypnete mozek, dá se u toho třeba žehlit. Tři hvězdičky dávám za mou oblíbenkyni Drew Barrymore, také "Sam Křepelka" celkem ujde, Sandler je vyjímečně snesitelný, některé formy seznámení jsou celkem nápadité. ()

shimpy(CZ)

Svěží letní komedie s originálním námětem, která opravdu pobaví. Když někde hraje Adam Sandler, je to zkrátka zaručená jistota. Drew to taky sluší... Tento film je ideální na rande. ()

Schuldiner

Taková oddychovka, lehnout si do postele a nechat se prostě lehce bavit celkem lehce plynoucí lehce nadprůměrnou komedií.... Proč ne.. I takový filmy sou potřeba.. ()

jasiska

Iste, bolo tu zopár vtípkov, ktoré asi prekročili hranicu vkusu, ale ako celok to bol taký krásny a vtipný film, že si nemôžem pomôcť. ()

Prochy38

Moc pěkná romantická komedie. A. Sandler i D. Barrymore jsou zde více než sympatičtí. Originální námět dodává jistotu zábavy po celou dobu a pro celou rodinu. A je tomu tak. Moc dobře vymyšlené a snad ještě lépe zahrané:). ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)