V kouzelném světě může síla lásky svět zachránit... nebo jej úplně zničit! Jack Woods je obchodníkem, který si pronajal chatu v Irsku, aby si konečně odpočinul od práce. Netušil však, že jeho dočasný domov je také domovem malých skřítků. Sen o odpočinku se rázem vypaří jako pára nad hrncem a Jack se snaží urovnat hádku mezi skřítky a čarovnými postavami v jejich kouzelné zemi. Jak to všechno skončí? Samozřejmě svatbou... nebo raději dvěma... (oficiálny text distribútora)

kacacze

3 hvězdičky, ale především kvůli nostalgii, kdy jsem si z dětství zapamatoval scénu lítajících skřítků v bublinách (bylo těžké přesvědčit někoho, že se opravdu jedná o film). Samotné scény se skřítkama, byly mnohem lepší než nudný a nesmyslný příběh Jacka Woodse, aneb jak se ze šmíráka a podivína stane největší láska ženy, kterou šmíroval.. měl jsem to na hraně mezi 2 a půl hvězdičkama ale když vemu v jaké době byl film natočen, tak se přikláním k té lepší varientě, ale znova bych se kromě 2-3 scén nekoukal déle než potřeba. ()

Nejsem_Fila

Fantasy zpracování Rome a Julie, tentokrát se šťastným koncem. Krásné dojemné a vtipné zpracování, které mě pokaždé dokáže dojmout i rozesmát. K tomu všemu náááááááádherná irská příroda. Jasně, je to pohádka, tak to neberu tak vážně. Ale je to přinejmenším dobře zpracovaná pohádka. ()