Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 67
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

Lorimaar

Odpočinkový sitcom na odpoledne o kterém jsem neměl dlouhou dobu ani tušení. Zápletky jsou podobné, ale Ch. Sheen a J. Cryer sypou spousty hlášek, které jsou i po mnoha dílech velmi dobré. Oko pohladí pokaždé jiná kráska a zpestřením jsou i hostující slavní herci, co se seriálem míhají. Povedený dabing. Celkově seriál hodnotím jako min. lepší průměr. ()

Odpocivadlo

Výborný sitcom, skvelé hlášky a hlavne žiadna časť nieje nudná. Téma Úspešny skazený brat a troska uhladený brat musí byť sama o sebe vtipná a ešte k tomu pribrzdený synovec proste bavi ma to vždy keď si to pustim. Ale musím podotknúť že bez Charlieho Sheena tento sitcom by nebol tým čím je. 80% ()

Don Maty

Spočiatku som ten seriál hrubo a lacno ignoroval. Neskôr som sa mu začal venovať zbežne jedným očkom. Skončil som pri zaháňaní nudy týmto seriálom a pozeraní viac častí po sebe. Má v sebe dokonalý cynizmus, skepticizmus a sarkazmus. Ja to proste Milujem. Potom ale nastal zvrat a Charlie Sheen odišiel z seriálu. Mnoho fanúšikov tento seriál zavrhlo a ja som bol medzi nimi. "Ashton Kutcher ako náhrada? No to si robíte prdel.", povedali si mnohí a aj ja. Potom som ale neodolal a odhodlal som sa na deviatu sériu. Bol som sklamaný. Sklamaný z toho, že som nemohol potvrdiť svoje slová ako "Ashton je na hovno, Alan je nudný, celé je to oničom." Ja som sa skvelo bavil. Snáď len z Alana urobili ešte väčšieho dementa. A z Jakea tiež. No stále to má šmrnc. Ale Charile bol samozrejme lepší...4* 201/201 ()

NightScene

Boží seriál! Humor sarkastický, občas i černý. Dva bratři kteří se mají rádi, ale zároveň se nesnáší. A také mají rádi, ale zároveň nesnáší svojí matku. Přidejte malého Jakea a vyjde vám dokonalá trojice. A Charlie Sheen s Jonem Cryerem jsou skvělý! Jako by skutečně byli bráchové. :D ()

mArtinko5MB

Klasika, prvé série majú výborný humor. S pribúdajúcimi sériami však humor oželie a začína byť stereotypným. Charlie dokola len pije, sexuje a nič nerobí, Alan žobre, šetrí a je skúpi. Mierne sa to zlepšilo po odchode Sheena, no ani to už nie je ono. Jedenástu sériu pozerám už len zo zotrvačnosti a úprimne musím napísať, že to je strašná nuda. Dokola sa to točí okolo toho istého a ani nová postava to proste nezachráni. Takto nasilu to predlžovať vážne nemá zmysel. 11. séria: 55%, 12. séria: N/A ()

kubilov

Moje krevní skupina. Jsem schopen sarkastické vtipy zhýralce Charlieho vstřebávat v jednotlivých dílech Dva a půl chlapa klidně celé odpoledne. Prvních šest sérií je naprostý poklad. Sedmá už se nese ve znamení osobnostní krize, což je samozřejmě v sitcomu mimořádně obtížně zvládnutelná disciplína, která se nakonec vlastně i docela v rámci možností povedla. S přeobsazením hlavní role je vždycky problém, a to nejen když vyměníte úžasného Charlieho Sheena za nepříliš dobrého herce typu Ashtona Kutchera, i když však člověk od toho abstrahuje a bere celý seriál jako dva sice odlišné, ale přece v základních věcech stejné, dá se s tím vyrovnat. Dokonce se nebojím říct, že to v dané fázi seriálu prospělo. ()

gotham

Nejsem extra fanoušek tohohle seriálu, ale pár dílů jsem náhodou zahlédl, a celkem jsem se bavil. Sheena nemám rád, ale tady hraje staršího neoženitelného seběvědomého týpka skvěle, padá tu jedna hláška za druhou a sem tam jsou vidět i pěkný holky. Co mi teda ale vadí, je ta jejich hudební znělka, ta je děsná. Chuck Lorre prostě umí, i když Sheldon je jen jeden. 70% ()

zerk0

Bohatý, úspešný a neodolateľný alkoholik Charlie, jeho večne tragický brat Alan so synom Jakeom v jednom dome? Proste skvelá zábava plná vynikajúcich hlášok a miestami až absurdných momentov. Sitkom však pre mňa končí ôsmou sériou, keďže po odchode Charlieho ho jeho nástupca (Kutcher) absolútne nedokáže nahradiť a vzniká tak úplne iný a dosť nudný seriál. ()

Mišísek

Charlie je prostě nejlepší. Jake je prostě nejlepší. Alan mě prostě štve. V tomhle seriálu to prostě funguje a je to velká sranda. Rozhodně stojí za zkouknutí. ()

Shark0561

Velmi povedený sitkom. 9. série: často slýchávám, že to již nění jako dřív a v tom musím souhlasit, ale na druhou stranu změna herce, a samozřejmě postavy, přinesla jisté oživení. Dokonce si myslím, že názory typu: je to slabé, chci zpět Sheena a podobně, nejsou na místě. Myslím si že alespoň část takových lidí shlédli jen prvních pár dílů, které sám musím uznat opravdu za moc nestojí, a na zbylé, lepší, již neměli sílu, takovým doporučuji aby ji dosledovali celou a třeba v ní najdou ztracenou přízeň. Celkově vzato je to jeden z nejlepších sitkomů současnosti. ()

keyzar

Další nesmrtelný seriál, který bude v televizi ještě dlouho. Bohužel kvalita šla dolů a série od série to bylo horší a horší. Opakující se vtípky potom už přemohla jenom katastrofální změna hlavní postavy.. Průměr. ()

Marty_cz

Velice skvělí a zábavný seriál, který dle mého názoru, ale zemřel spolu s Charliem Sheenem. Sice stále se u toho seriálu směji a dokáže mě pobavit stejně dobře jako série 1-8, ale i přes to, že se mě seriál snaží oblbnout humorem stále cítím, že mi v něm něco schází a není to ono. Ale chápu okolnosti a jejich škoda, ale i přes to dávám 5 hvězd. ()

Stumbleine

Velmi přeceňovaný seriál, který se v podstatě točí kolem toho, jakou kurvu, zlatokopku, nebo jinou hloupou či arogantní nánu nabalí zazobaný kretén Charlie Sheen (který pravděpodobně hraje sám sebe) v jednotlivém dílu. Díly jsou prokládány neustálým ponižováním Charlieho bratra, kterého jediného dokážu v seriálu (společně s uklízečkou) snést. Díly s Ashtonem Kutcherem jsem neviděl, takže nehodnotím. edit: Díly s Kutcherem jsou sledovatelné ()

Nikitoss95

Charlie Sheen je sice v reálu můj antivzor,ale je to sakra charismatickej herec a člověk zároveň,co si užívá život jak to jen jde, a dokud hrál roli Charlieho Harpera,tak ten seriál byl skvělej... ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)