Bob a Bobek

• Slovensko Bob a Bobek králiky z klobúka (viac)

Klobúk kúzelníka Pokustona nie je vôbec obyčajný klobúk. Bývajú v ňom totiž králiky Bob a Bobek. Bob je veľmi chytrý a usilovný, no ani zďaleka nie je taký šikovný a nápaditý ako Bobek. Obaja sa každé ráno vydávajú von z kúzelného klobúka, aby prežili komické dobrodružstvá a veselé príhody. (TV JOJ)

ondey

No to prostě nepotřebuje komentář. Tohle je umění - od scénáře, animace, Pepu Dvořáka až po hudbu. ve sutečnosti je takových Večerníčků pramálo... ()

pekas

Kromě úvodního vstávání a rozcvičky, které se stalo kultem, si nic jiného z tohohle seriálu nevybavuju. A to je dost málo, ne? 70% ()

eFOXsize

"Vstávat, vstávat a cvičit." To mě doprovázelo celou povinnou školní docházku :-) Oblíbená rodičovská věta. Pro mě nejlepší animovaný večerníček všech dob. Nejoblíbenější LPčko v dětském věku. A znělka jeden z nejefektivnějších budíků dodnes :-) ()

Ocelotr

Velkou výhodou "starých" králíků z klobouku oproti těm sračkovým novým, je že nejsou politicky korektní, moc toho nenakecej a je to groteska. Králici kradou, podváděj v závodě, zkrátka se snažej vždy dostat k něčemu zadarmo - což v nových králících neprošlo. A tím se vytratil veškerý vtip. Starý králíci jsou klasika u kterejch se s chutí zasměje i dospělí. ()

OJan

Příjemný Večerníček, který je nádherně animovaný, je vtipný a zaujme. |80%|, (počet zhlédnutých epizod: 39) ()

Předseda

V nových dílech schází grotesknost a větší švih, ale je to určeno těm nejmenším, tvůrci zvětšili postavy a přidali spoustu pastelových barev. ()

Tinaa

Nevzpomínám si, že by se mi nějak obzvlášť líbili, ba naopak. Opakující se ranní rituál mě spíš rozčiloval a prostě mě ti králíci nijak nezajímali. ()

route60

Úžasná klasika Vladimíra Jiránka pro všechny generace bez vyjímky a na výborný hlas Josefa Dvořáka se nezapomína, "tak vztávat a cvičit" ()