Ubojnaja sila - Season 2 (2001) (séria)
Hrajú
Konstantin Chabenskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Andrej Fedorcov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Boris Birman
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Černov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Jevgenij Leonov-Gladyšev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Kostěckij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Murzin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Byčkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Xenija Rappoport
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jekatěrina Rešetnikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kozik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Valerij Ibragimov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Treběsov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Alexandr Alexejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljudmila Kurepova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Oleg Sokolov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)