Ubojnaja sila - Season 6 (2005) (séria)
Kamera:
Jurij ŠajgardanovHudba:
Svatoslav KurašovHrajú
Andrej Fedorcov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Košonin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ťutrjumov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Solovjov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Pjotr Semak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Alexej Žarkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Albert Filozov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Filipp Azarov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Surkova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergej Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kudrjavcev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Taťjana Kuzněcova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Jevlanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Maxim Konovalov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Anatolij Kotěňov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jevgenij Krajnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Artur Smoljaninov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Olga Kirsanova-Miropolskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)