Špionážní operace

• USA Spy Ops

Agenti zpravodajských služeb od MI6 po CIA vám dají nahlédnout do zákulisí špionského řemesla, operací za studené války a přípravy převratů. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (9)

Špionážní operace (2023)

https://dokumenty.tv/spionazni-operace-komplet-1-8-dokument/ ()

Operace Jawbreaker (2023) (E01)

Afghanistan je extremni zeme a neuspeli zde rusove, ani americane. Ukazuje se, ze clovek, ktery sleduje porno a basti si svou kremroli nikdy nebude vrazdit, jako nabozensti aketove. K shlednuti na www.dokumenty.tv ()

Operace Just Cause (2023) (E02)

Zajimave detaily uvezneni panamskeho diktatora, korupcnika a drogoveho zlocince. Nevedel jsem,ze ho puvodne chteli americane zabit, ale museli ho zachranit pred lyncovanim davem. K videni na www.dokumenty.tv ()

Operace Pimlico (2023) (E03)

Dramaticky utek s koncem jak v hollywoodskych filmech. Zaujal me slovni obrat "stal se ze me myslenkovy dezerter". K videni na www.dokumenty.tv ()

Příprava vraždy papeže (2023) (E04)

Zajímavé podrobnosti o tomto asi nejznámějším atentátu. Nevěděl jsem že Turek nacek měl pravděpodobně komplice. A že Turek předtím utekl z vězení v přestrojení za strazce. Jana Pa avla II. viditelné zachránila vyšší moc. Nebylo jasné, jestli doživotně uvězněný Agca je na svobode. Z jeho vyprávění se nezdá, že by něčeho litoval. K vidění na www.dokumenty.tv ()

Operace Boží hněv, 2. část (2023) (E06)

Nevěděl jsem,že Jásir Arafat jako dlouholetý šéf Palestinců vymyslel dopisové bomby. ()

Tálibánští špioni (2023) (E07)

Tématem jsou sebevražední atentátníci. Není to zrovna turistická pozvánka do této extrémní pouštní země. Američané si přece Taliban vychovali v náboženských školách Madrásách pro chudé děti za sovětské okupace země. K vidění na www.doumenty.tv ()

Projekt Azorian (2023) (E08)

https://dokumenty.tv/spionazni-operace-komplet-1-8-dokument/ ()