Rebelové se připravují na bitvu proti nemilosrdné armádě Mateřského světa a přitom mezi nimi vznikají pevná pouta a rodí se noví hrdinové i budoucí legendy. (Netflix)

JamesBlack00

Rebel Moon číslo 2 ??? To byl jen ocas jedničky. Měli slepit oba díly a bylo by to docela cajk. Takhle? Tam kde jsem přidal po dvou hvězdách prvnímu dílu, tak tady jsem ubral. Kdo by neviděl jedničku, úplně by se ztratil. Co jednička úspěšně rozjížděla, jako postavy, příšerky, dravce, kolohnáta-autokrata, příběh, efekty, dvojka total zazdila. Jak jsem se těšil, tak nic. 2 hvězdy s odřenýma ušima ()

batmancz

Nudné, neskutečně dlouhé (o dvojdíle nemluvě), ploché, bez scénáře, herecky otravné. Jedním slovem - zbytečné. Takové plýtvání penězi na triky, masky a vůbec celého universa. Stejný pocit jako u Batman vs Superman. Ta hvězda pro ty, co odvedli dobrou práci. Děsím se co bude další Snyderův film.. ()

ReichelTomas

No to je neštěstí, tam bylo tak strašně vidět, kolik ten film musel stát peněz. A přitom taková blbost. Horší než jednička, na kterou podle mě mimochodem klidně mohli dát nějaké připomenutí (v minulém díle jste viděli…). U mě hodnocení zachránily jedině ty nádherné vizuální efekty (bitva, loď, vesmír) a dabing. Hodně slabé tři hvězdy. ()

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

02.06.2024

Když to s originalitou nevyšlo, je potřeba se vrátit k osvědčeným postupům. Právě tak asi přemýšlí Zack Snyder (Armáda mrtvých), který se po nepříliš vřele přijatých dvou dílech své vysněné sci-fi… (viac)