Epizódy(17)
-
Freier Fall (S06E01)
-
Der Schweinemann (S06E02)
-
Der Campingplatzmörder (S06E03)
-
Der Aufstand (S06E04)
-
Ein Bulle im Frauenknast (S06E05)
-
Krapp, verschollen in Berlin (S06E06)
-
Wer tötete Marilyn Monroe? (S06E07)
-
Für ein paar Dollar mehr (S06E08)
-
Pommes tot-weiß (S06E09)
-
Rosenkrieg (S06E10)
-
Tod auf der Nil (S06E11)
-
Das Sushi-Massaker (S06E12)
-
Die schwarze Witwe (S06E13)
-
Leiche gegen Leiche (S06E14)
-
Alte Rechnungen (S06E15)
-
Tod auf Zeche (S06E16)
-
Der Tod ist ein Gourmet (S06E17)
Hrajú
Bruno Eyron
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Otázka rešpektu (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ludger Pistor
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vojna a mier (2016) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Matthias Kniesbeck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Armin Krug
Najlepšie seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Lars Pape
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Paul Wenning
Najlepšie seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Hans Peter Korff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Dieter Bach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Tilla Borgelt
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Hans Lobitz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál) - a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Thomas Grünholz
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
HeliCops - Tím AK 1 (1998) (seriál)
Susann Toni Wagner
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Oliver Stern
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Maria Simon
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Oliver Marlo
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Christoph Krix
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Patrick von Blume
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Kaspar Eichel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Uwe Rohde
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Axel Stein
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)