Epizódy(16)
-
Keine Chance für Balko (S07E01)
-
Giftzwerge (S07E02)
-
Rosen pflastern seinen Weg (S07E03)
-
Ein eiskalter Plan (S07E04)
-
Der Schatz von Wambel (S07E05)
-
Muttermord am Vatertag (S07E06)
-
Totalschaden (S07E07)
-
Rache ohne Risiko (S07E08)
-
Auf den Hund gekommen (S07E09)
-
Saustopper (S07E10)
-
Verwandte und andere Feinde (S07E11)
-
Mittwochs Geheimnis (S07E12)
-
A 40 (S07E13)
-
Schmutzige Geschäfte (S07E14)
-
Der Verrat (S07E15)
-
Die Nervensäge (S07E16)
Hrajú
Géraldine Raths
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Bärbel Stolz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Maria Kowalsky
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Martin Brambach
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Angelika Milster
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Franziska Hering
Najlepšie seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Ulrich Bähnk
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Böttcher
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Paul Faßnacht
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Grażyna Dyląg
Poľsko
Najlepšie seriály:
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Anabelle D. Munro
Najlepšie seriály:
Bláznivá rodinka (2010) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Susan Stahnke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka (1999) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Peter Rappenglück
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Karl Knaup
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Andreas Petri
Najlepšie seriály:
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Rainer Laupichler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tim Seyfi
Turecko
Najlepšie seriály:
Agent (2019) (seriál)
Dar (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Neithardt Riedel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Claudia Theresa Muench
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rhea Harder
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)