Malý Bastian, jemuž po nehodě umírá matka, se jen těžko sžívá s otcem, který od rodiny před časem odešel. Jednoho dne však narazí na zvláštní obchůdek se starými knihami a ještě zvláštnějším knihovníkem, který mu daruje velmi podivnou knihu. Od této chvíle nejraději Bastian utíká před nevlídnou skutečností ke knize a ke snění. (oficiálny text distribútora)

WereWolf odpad!

Málem jsem úplně zapomněl, že jsem pár dílů tohoto seriálu viděl, a možná bych byl i radši, kdybych si vůbec nevzpomněl... ()

matthew.17

Keď som bol malý capart, tak som ten seriál miloval. 5* už len za temnu kralovnu a za to, že vdaka tomuto som začal milovať cely Nekonečny pribeh ()

Besyn odpad!

Viděl jsem jeden díl a bylo to natolik špatně a amatérsky natočené,že nevidím žádný důvod,proč tomu dát byť jen jednu hvězdičku.Odpad !!!! ()

Alexandre

Nemůžu si pomoct, ale mě tento seriál docela bavil. Rád jsem se na něj jako malý koukal... I když to není tak kvalitní zpracování jako film, tak jsem si to i tak užíval a jenom 20% si to nezaslouží! ()

Psycho.R odpad!

Atrey, který se tváří, že tam hrát nechce, Dětská císařovna tvrdě frčící na perníku, Bastián dement, pitvořící se Xayde, Gmork jako tlustej trpaslík. scénář znásilňující knihu i filmy, který si půjčil pouze jména hrdinů, ale i míst a předmětů a náhodně je nasral do šesti hodin utrpení. Jo! Viděl jsem to celý, tak mám právo hodnotit. Konec dává napovědět, e se čekalo pokračování, ale právem bylo zatraceno. Tenhle příběh skončil! Game over a fuck you! ()

migele odpad!

:D Snad nekončící snaha točit další nekonečné příběhy. Podařilo se mi to vidět snad jen 2krát, a málem jsem si zkazil vzpomínky na první a druhý díl. ()

Stejšn odpad!

Absolutně totální sračka v "nejlepších" kanadských tradicích. Fakt hnus. Jestli se Michaelovi Endemu dělalo špatně z Petersenova filmu, tak kdyby viděl todle, posral by se až by se mu prdel obrátila naruby. ()

Yambo odpad!

Ten film byl tak blbej až místy bavil (při čtení :) Nejvíc pobavilo jak frajer z říše fantazie neumí jíst ve skutečném světě zmrzlinu ale vzápětí chytne skateboard a začne si to drandit jako největší borec. Zajímavé bylo i sledování "vyvoleného" bastiana, jehož postava neměla v podstatě žádný účel. Neudělal nic. Nic se kolem něho nedělo a kdyby tam nebyl, vlastně by se nic nestalo. - sleduju že to je asi seriál, potom jsem to asi neviděl celé, ale asi jen nějakou finálovou hodinu, nebo nějaký pseudosestřih do filmové podoby. ()

kabka*

Jediné štěstí je, že v knížce je řečeno, že příběh se mění nejen podle toho, kdo příběh vypráví, ale i podle toho, kdo jej poslouchá. Takže to není jen totální zpaskvilení jedné z nejoblíbenějších knížek mého dětství, ale poněkud... hm... odlišným... hm... zvláštním... přežvejkáním. ()

YukiKaze

Nevím proč jsem se na to podívala, ale v těch letech jsem se vždycky těšila jen a jen na seriálového Atreye. :D A ten to bohužel nemohl zachránit. Štvalo mě tam snad skoro všechno. ()