Príšerná vražda otrasie prokuratúrou v Chicagu, keď sa z jedného zo zamestnancov vykľuje podozrivý, ktorý zrazu musí bojovať, aby udržal vlastnú rodinu pokope. (Apple TV+)

Recenzie používateľa YumiOkami k tomuto seriálu (6)

Prezumpcia neviny (2024)

jsem ráda, že na konci změnili vraha, ale nevím no. nebylo to moc napínavý. strašně mě štvala postava rustyho manželky, její scény jsem přeskakovala, ale zas mě na konci rozesmálo jak brečela. rodinka psychopatů musí držet při sobě! herecký výkony byly skvělý, hlavně peter sarsgaard a jake gyllenhaal. asi rewatchnu nightcrawler. po tomhle seriálu si potřebuju nějak oddechnout :) ()

Ľud vs. Rozat Sabich (2024) (S01E02)

konečně dostali lou blooma z nightcrawlera! ale ne, skvělý začátek, už jsem četla spoilery a vím kdo je vrah, nicméně pořád doufám, že to v tomhle seriálu změní. jake gyllenhaal opět dokonalý. jeho žena je... no řekněme, že tu nevěru chápu. těším se na další díly 😍 ()

Bremeno (2024) (S01E04)

proč všichni nadávají tommymu? chudák :D zatím největší blbost v tomhle seriálu: teenager kyle měl otevřený dveře do pokoje. ()

Predohra (2024) (S01E05)

"No murder trials at breakfast, especially mine." míň scén s manželkou, prosím. docela mě ta její dějová linka nudí. KONEČNĚ je tady soud. tommy tu jeho opening statement (nevim jak to přeložit do češtiny) zandal! "Fuck." ()

Elementy (2024) (S01E06)

ah, já tak miluju soudní líčení ve filmech a seriálech. ale naprosto nenávidím čekat týden na další epizodu! ()

Svedok (2024) (S01E07)

můj tommy to tak schytává :( sice byl dobrej v soudní síni, ale pak přijde domů a tam na něj čeká takový nepříjemný překvápko. nechte mýho boye (a jeho čičínu) na pokoji. rusty, rusty.. jak ty asi dopadneš. ()