Představa o tobě, podle stejnojmenné oceňované moderní lovestory, se soustředí na čtyřicetiletou svobodnou matku Solène (Anne Hathaway), která si nečekaně začne se čtyřiadvacetiletým Hayesem Campbellem (Nicholas Galitzine), zpěvákem nejpopulárnější chlapecké kapely na světě jménem August Moon. (Prime Video)

AndrewNewman

Ďalší film o tom, že aj slobodná 40tka si dokáže nabaliť sexi mladého speváka z chlapčenskej skupiny. Lenže milé dámy, ak nevyzeráte ako Anne Hathaway a nehráte v nejakom filme, tak sa tešíte zbytočne. Herecky to bolo fajn, chémia medzi ústrednou dvojicou celkom fungovala. Nie je to však svižné, ani vtipné a už vôbec nie dojímavé. Reálne by sa z tohto príbehu stala reality šou, na ktorej by sa celá rodina nabalila. Každopádne nechápem, ako o tom niekto mohol napísať knihu. ()

bonovox

Priemerná romantika so stále očarujúcou Anne. Chýba však tomu viacej humoru a v závere sa dosť množia divné scénky, ktoré príbeh dosť znehodnocujú. 50% ()

Pietradi

Pět hvězd, protože to bylo milý, krásně se na to dívalo, a svým způsobem to bylo reálné, klišoidní mi to nepřišlo. Navíc v záplavě všech filmů a seriálů, které se snaží šokovat, nebo za každou cenu něco hlubokomyslnýho sdělit, to bylo jak pohlazení po duši. ()

petra8619

Tak tohle je šílená naivní hloupost. Knížka je přímo boží, ale tohle se knížce nepodobá v ničem. Absolutně v ničem! Knížka je reálná, tohle je naivní pohádka, která by se v realitě nestala. Je to smutné, ano to je, ale v tom je právě ta knížka tak krásná. ()

BullittSF

Drama se nekoná, romantická komedie se nekoná, o postavách ví člověk jen,že on je mladá hvězda a ona rozvedená... spíš taková koukatelná jednohubka bez přesahu jak z Netflixu. ()

xxxLussyxxx

Ale jo, mně se to líbilo. Pěkná romantika, bavilo mě to, pěkně chemie, ale ten konec? Domysli si? Chtělo by to druhý díl, v podstatě co se s nimi jako stalo? Jsou spolu, nejsou....? Nemám ráda otevřené konce. ()

Thalin

Hádám, že podobně by se cítil Aaron Taylor-Johnson, kdyby byl ve svých dvaceti slavnější. A kdyby byla jeho žena aspoň trošku hezká.... V podstatě je to zfilmovaná fan-fiction na boy band, nad kterým slintá a vlhne nejedna patnáctka. (dle anotace předlohy bude i kniha psaná tím stylem) A jako správná ff je to předvídatelné, plné klišé, sem tam lehký humor, láska jako trám a několik trapných situací. Zkrátka takové naivní a hloupoučké. Jen tady není hlavní hrdinkou teen holka, ale zralá mamka a tím se příběh lehounce odchyluje. Jen ne o tolik, aby to bylo dost zajímavý nebo originální. Ale jako oddechovka to ujde. Ovšem nebýt známých tváří, hlavně Anne, tak to zapadne mezi totální rom-com béčka a neštěkne po tom pes. Ale tady aspoň zafungovala reklama, když už ne příběh, protože se tu valnou část filmu nic moc neděje. ()

diax3

Hele, je mi absolutně šumák, jak moc nereálná je zápletka. A bylo by mi jedno i to, že veškerej příběh mi spíš evokoval pohyb panáčků v Solitérovi, který posouvá hráč, co mu dělá fakt problém přemejšlet víc než tah dopředu a jenom ví, že chce za nějakej počet kol dohrát (finální scéna BYLA výherní, blbý bylo, že výhra působila, jako by ji najednou zařídil nějakej nezávisle náhodnej Franta, co jezdí na logický olympiády a jen se nachomít k hrací desce: za dvě hodiny sledování hraní onoho nůba z předtím, co se z učebnice naučil jen vzorový tahy (nenápadný zmínění 40. narozenin - ex je blb - náhoda - pusa - láska - problém), jaksi nestála) - protože si myslim, že k natočení dobrýho snímku o lásce stejně neni děj základním kamenem. Co mi ale líto je? Že tu Halmu tady hráli i na tý citový rovině, páč tvůrci, který si vzali jako látku ke zpracování právě toto, byli hrozně líný udělat změny, který by to posunuly vpřed, což by bejvalo šlo. Měli k sakru Anne Hathaway! A Galitzine nebyl špatnej. Ovšem délka některých scén, co museli ztvárnit, přestože tam vůbec nemusely být (ty hrozný koncertový střihy na půlku obrazovky, letadlo...)? A krátkost / naprostá absence tam, kde mělo být dáno prostoru víc (např. jejich (ne)dna po "rozchodech")? A fakt, že to bylo zároveň moc (pohádková láska z naprostýho nic) a zároveň málo (to, co dosáhlo k opodstatněný hlubší intimitě, byla spíš než co pouhopouhá snaha)? A že i sem samozřejmě narvali gay kámoše tmavé pleti jen tak vedle, aby reprezentoval, přestože ani neměl nic společnýho s hlavní postavou, a tak na mě působil pouze jako výsměch (a fakt mě to vlastně vytočilo)? ...Radši zas jdu. ()

quokam

Povedeny romanticky film s klasickym schematem stojici na vice nez poctivem herectví Anny H. Pripojuji se ke kritice "hudebni" stranky veci, byt tam ta oplzlost boys bandu asi byla soucasti umeleckeho vyrazu autoru filmu, ale hvezdicku navic davam za zamysleni nad fanatickym jednanim davu. Hlavni postava se mi zdala byti po celou tu dobu jaksi dusevne mimo, mozna opet umelecky zamer tvutcu vyjadrujici psych obranu cloveka od utleho mladi vystavrnrho nadmernemu zajmu verejnosti. Je dobre, ze se film vyhnul drogovym otazkam. Dojem 7/10. ()

1308boddah

Červená knihovna jak od puberťačky (ta by ale zase nesnila o ženský ve středním věku). Je to nudné, utahané, beze smyslu, přesně jako všechno v tomhle žánru, takže romantičky a uplakanky si přijdou na své. Za mě dvě hvězdy za Anne Hathaway, která absolutně nestárne. ()

CHIPOSS

Nevadí mi přeslazené věci. Ale vadí mi nelogické věci. Seznámení hlavních postav, je hloupý. A hned potom, při autogramech, další nelogičnost, protože se tam vykecávaj jak kdyby tam byli jedinými z celého festivalu. Takže jsem to vzdal. Lepší je Rodinná aféra (2024). ()