Série(3)

Recenzie používateľa Frontier k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01) odpad!

Ono už se toho tady napsalo hodně, tak nemá cenu to úplně všechno opakovat. Nejsem žádnej zapálenej fanoušek Survivora, ale Robinsonův ostrov jsem po očku sledoval. Nebylo to ono, ale to, co nám naservírovali teď, to je děs i proti RO, takže si pár vět neodpustím. Za prvý už mě fakt vytáčí, jak se musíme furt paktovat se Slovákama. To je Superstar (nesleduju), to je Masterchef (občas sleduju), to je Love Island (nesleduju), to je Survivor (přestanu sledovat), to je furt něco. Druhá věc, jsou ty slavný "celebrity", rozuměj recykláty ze všech možných odvětví. To tam podle mě vůbec nemá co dělat. Věřím, že by se dali vybrat mnohem zajímavější lidé z řad normálních. Ne jako Adam, jehož jediná kvalifikace je asi ta, že brousil Hanychovou. Drahokoupil, to je etuda, která mě baví do teď. V upoutávkách nejdrsnější borec a pak tam fňuká někde v křáku, Pazderková prohlásí, že je už teď vítězem, že je to frajer, všichni brečí a tleskají. Co to dopr*ele je? No nic, mám to už zas nějaký dlouhý, tak to utnu a do budoucna, snad aspoň ta miss karate vyvalí dudáše. To bych si to možná ještě pustil. ()

Season 3 (2024) (S03) odpad!

Po dvou dílech je jasný, že se jedná opět o odpad. Casting opět postavený na pseudo "celebritách". To považuju za kiks, ze kterého se nikdo z minule neponaučil. Opět se paktujeme s čobolama, to už je dneska standard. No a vrcholem je, že buzna řve na celej ostrov, že buzna rozdělala oheň. Operní zpěvák prosím pěkně. Pak ty bukvice berte nějak vážně, když se neustále snaží na sebe upozorňovat. A večer hrdina leží div ne na márách. Drsná influencerka, která po dvou dnech fňuká jak Drahokoupil, ale všichni jsou na ni doma jistě hrdí a pyšní. No, výqět společnosti, ale taková je doba. Adorujeme mlátičky a neuměteláky, tak je tady máme. Enjoy, ale beze mě. ()