Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama. (Netflix)

Sukdolakus7

Vynikající tragikomická jednohubka se skvělým obsazením. Už jsem ani nedoufal, že by mě Netflix ještě někdy dokázal příjemně překvapit. Trochu mě ale znepokojuje, jak snadno jsem se dokázal ztotožnit s Donnym a s jeho lítostí k Marthě. Sent from my iPhone ()

Sylviiik

Možná jsem přízemní, ale tohle fakt nedám. Koukat celých sedm epizod na tlustou ženskou s šíleným ječákem, jak si vymýšlí jeden příběh za druhým, a na nesympatického ubožáka, který si za své problémy může převážně sám a dělá jedno nelogické rozhodnutí za druhým... Ne, díky. Je mi absolutně u zadku, jak jeho příběh začal, pokračoval i skončil. A snad brzy skončí i to veliké halooo okolo tohoto zbytečného seriálu. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)