Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama. (Netflix)

Stepan.Frank

Kvalitně napsaný, zrežírovaný a natočený seriál, který dokonce staví na skutečných zážitcích samotného tvůrce. Tahle komornější záležitost od Netflixu je fantasticky vybudované drama, které je napínavé a neskutečně poutavé. Seriál nakousne hned několik zajímavých témat a aspektů lidské mysli, nad kterými budete přemýšlet ještě nějakou tu chvilku po zhlédnutí. Finální scéna, která celé dílo pěkně zacyklí, a ve které si hlavní postava do určité míry uvědomí co to všechno vlastně znamenalo, funguje jako naprosto úžasná katarze. Na závěr musím vyjádřit obrovský respekt hlavnímu tvůrci/herci, že měl odvahu si projít touhle životní zkušeností znovu. ()

F50Ferrari

Nebylo to špatný, ... na konci jsem ale fakt nevěděl, kdo je vypatlanější, jestli Martha nebo Sobík. Jeden větší dement než druhý :-D ()

FawayitanaXX

Myslím, že poslouchat o komentáře o tom, jak je film plný hloupých postav a nedávají žádný smysl je zbytečné, radši se přesvědčte sami. Doslova celý čtvrtý díl, který má okolo 45 minut, osvětluje některá zvláštní chování hlavní postavy a chování vedlejší postavy se i hlavní postava, Donny, snaží objasnit l. Myslím, ze je to krásné, pochopitelné, milé a fakt velké překvápko od Netflixu, které vás ani na vteřinu nepřestane bavit a udivovat. Neposlouchejte hloupé komentáře a určitě to zkouknete! Budete mile překvapeni... ()

Duffman 97

Je jen málo projektů, které dokáží s divákem pořádně zacloumat, které nás donutí se zamyslet nad našimi vlastními činy a jejich důsledky. Sobík je ale rozhodně jedním z nich a určitě jedním z nejlepších seriálových počinů, které k nám v posledních letech dorazily. Navenek se seriál tváří jako thriller o muži, který je stalkován psychicky labilní ženou. Ve skutečnosti jde ale o zpověď muže zlomeného vlastním životem. Zpověď muže, kterého ztrestala vlastní naivita a snaha vyšplhat se na vrchol. Do toho se objeví Marta.......... zdánlivě neškodná a přívětivá žena. Dokud si Donny nenajde přítelkyni. Může se zdát že od začátku víme kdo je zlý a kdo ne. Jenže nic není tak jednoduché což vede k tomu, že je vlastně divákovi líto obou protagonistů. Pocit že seriálu je umocněn ještě tím, že hlavní hrdina je zároveň osobou, jenž to celé zažila. Seriál taky skvěle vyobrazuje chování obětí sexuálního násilí a Stockholmského syndromu. Marta totiž potřebuje Donnyho a Donny Martu. Nečekejte akci, nečekejte žádný thriller ve kterém Marta začne likvidovat Donnyho blízké, aby se dostala k němu. Ne..........tohle je zpovědní drama o životě, který né vždy je procházka růžovou zahradou. PS: Musím zmínit i výborné herecké výkony všech protagonistů včetně Marty. ()

Sukdolakus7

Vynikající tragikomická jednohubka se skvělým obsazením. Už jsem ani nedoufal, že by mě Netflix ještě někdy dokázal příjemně překvapit. Trochu mě ale znepokojuje, jak snadno jsem se dokázal ztotožnit s Donnym a s jeho lítostí vůči Marthě. Sent from my iPhone ()

Sylviiik

Možná jsem přízemní, ale tohle fakt nedám. Koukat celých sedm epizod na tlustou ženskou s šíleným ječákem, jak si vymýšlí jeden příběh za druhým, a na nesympatického ubožáka, který si za své problémy může převážně sám a dělá jedno nelogické rozhodnutí za druhým... Ne, díky. Je mi absolutně u zadku, jak jeho příběh začal, pokračoval i skončil. A snad brzy skončí i to veliké halooo okolo tohoto zbytečného seriálu. ()

vecnevysmata

První polovina mrazivá, druhá mi přišla trochu slabší. Důležité a neotřelé téma, které navíc boří hned několik předsudků naráz. Autorovi klobouk dolů za to, že s takovým traumatem šel ven. ()

Haze

Začiatok to malo nádejný. To je asi tak všetko, čo podporilo počet hviezd, ktorými to hodnotím. Tento seriál mi prosto nesadol. Chápem, že je to podľa skutočnej udalosti, no prehnaná snaha zveličovať 90% titulov, ktoré Netflix vydá, je už príliš. Niekedy mám ten pocit, že sa nasilu snažili o to, aby človek nie len premýšľal, ale doslova ho zdeptali a na konci časti dodali - "Keby niečo, choďte na tento web". No thx. Nebudem rewatchovat a ani neodporúčam nikomu, kto má všetkých desať pohromade. ()

Terezz11

Skvěle zahrané a poutavé. Velmi zajímavý příběh, který vás nenechá se od obrazovky odtrhnout. Mám moc ráda příběhy podle skutečných událostí a ještě když si to herec hlavní postavy sám prožil, tak to může skvěle vyobrazit a zahrát to tak, jak to doopravdy bylo. Celkově skvělý seriál. ()

DoctorVisual

Vie mi niekto prosím vysvetliť celý ten hype okolo seriálu? Neviem možno som už videl veľa vecí s tématikou stalkingu alebo sexuálneho obťažovania. Nič nové, nič zaujímavé, samé klišé (neschopná polícia, mnoho emailov, smsiek, vyhrážanie sa, atď). Komik (ktorý nebol vtipný) ma jeho správaním akurát tak poriadne sral. Keby bol ten seriál podpriemerný asi by som sa ani neunúval to tu komentovať. Lenže ten seriál je podpriemerný a aj napriek tomu o ňom počujem z každej strany a toto ja neznesiem :) ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)