Scott (Scott Mechlowicz) práve zmaturoval, ale v ten istý deň sa s ním rozišla jeho priateľka Fiona (Kristin Kreuková). Na večierku sa Scott opije a pošle nie práve lichotivý mail svojmu nemeckému kamarátovi, s ktorým si píše už dlhší čas. Potom však zistí, že Mieke je vlastne dievča, čo vyzerá ako riadna sexbomba, ktorá chcela za Scottom pricestovať. Po nelichotivom maile sa však Mieke nahnevala a už nemá žiadny záujem Scotta ešte niekedy vidieť. Scott sa rozhodne zachrániť vzťah za každú cenu. A tak sa vyberie naprieč Európou spoločne so svojím kamarátom Cooperom (Jacob Pitts) a dvojčatami Jamiem a Jenny (Travis Wester, Michelle Trachtenbergová). Začína sa strastiplná cesta do Berlína, ktorá vedie cez futbalový Londýn, romantický Paríž, mesto voľnej zábavy Amsterdam, pápežský Vatikán, ale aj cez Bratislavu, ktorá vyzerá ako susedne mesto Černobyľu až do Berlína. Bude však mať Mieke záujem so Scottom sa stretnúť? (TV JOJ)

D||X

Jediná komedie, kterou jsem viděl bez jakékoliv nadsázky minimálně patnáctkrát a kterou kdybych si pouštěl každý druhý týden tak mě vždy bude obrovsky bavit. Eurotrip je jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. 5* ()

Diceros

Na podobné filmy mám trochu jiný metr, ale i s ním a s moji velkorysostí tomudle filmu nemůžu dát víc než 1,5*. Herecké obsazení nemastné a neslané (když už se nějaká výživná osoba ve filmu objeví jako třeba Kristin Kreuk, Matt Damon, Petr Jákl ml. apod. tak jsou vidět jen chviličku a přejde se opět na ty hlavní trapné postavy). Děj je jednoduchý ala roadtrip ovšem mnohem tupější, protože kluk jede za holkou, kterou ani nikdy neviděl osobně, aby se s ní dal dohromady a vyspal. Při této výpravě zažijeme mnoho absurdit, které jsou ryze trapné a urážející. A to pozor není to tak že bych na podobné filmy nekoukal a absurdity mě vadili. Pokud jsou dobře zahrané, vtipné a nejsou trapné dokážu se bavit jak nikdy. Ztvárnění evropských zemí je katastrofální a pobuřující. Jasně že je potřeba to brát s nadhledem a s tím, že jde o zábavu, no ja se teda nezasmál ani jednou a přijde mi to trapné. Scéna v bazénku s nahou vypatlanou dívčinou, scéna na nudapláži kde sou samí chlapy, sadomaso bordel, zhulení se z koláčků ve kterých vlastně žádná tráva nebyla, žít si jako prase v nobl hotelu v Bratislavě za necelý 2dolary, líbačka sourozenců, sex ve Vatikánu? To má být zábava? Film útočí dle mě tak maximálně na nadržené děcka ve věku kolem 14ti let. U mě 1* ()

Reyak

Američané prostě neumějí vytvořit inteligentní vtipnou komedii, kde není každý vtip postavený na přirození, vulgarismu, nebo sexualitě. Zlaté československé komedie. ()

Plavan

Asi jedna z nejlepších teenagerovských komedií za posledních pár let. Odhodlanost dosáhnout svého cíle s Red army v zádech by neměl být problém. ()

Declen

Eurotrip na csfd domodra, nechápu, v rámci žánru komedie naprosto geniální, jeden nápad za druhým, např. klíčový song A Scotty... totální kult! Z kolika posledních filmů lehčího žánru si pamatujete muziku?! Dokonce se i člověk zasměje, ne jen pousměje jako u většiny komediální produkce. Zase, každý žánr chce to své, tenhle kousek by si zasloužil odění dočervena. ()

teseth odpad!

Debilita korunovaná stupiditou scénáře, doplněná o ochotnickej spolek vytvořila dílo hodné hodně hluboké žumpy. Fakt humus tohle! ()

P@\/EL

Hodně povedená americká komedie, která nabídne dostatek srandovních scének a hlášek, které zaručeně pobaví. Film má parádní náboj a spád je mimo jiné plný bláznivých situací, jež rohodně nejsou nudné. A to jak tvůrci vykreslili Slovensko byl, doufám, taky jenom vtip. ()

biteme odpad!

Kravina. Chcela som to skuknúť len kôli Slovensku, takže kto má rovnaký zámer - stačí skipnúť na 55. minútu. Zo dvakrát som sa zasmiala, z toho jeden krát silene (scény niklák a ľudožravý pes), ale tých 8 minút života mi už nič nevráti. Amíkom treba uznať jednu vec, máloktorá krajina púšťa do sveta pafilmové zvratky tak frekventovane. ()

Naby

Říkal jsem si proč se takové kraviny ještě točí. Pak jsem se kazdou chvilkou něčemu zasmál, až jsem tomu šílenství propadnul.... Nakonec jsem se smál až jsem se za břicho popadal :-)). Originální vtípky z toho nakonec udělali nadprůměrnou komedii obsazenou hromadou známých lidí jako "Xena", Miroslav Táborský atp.... Celkem 3,6* ()

Spike86

Docela vtipná komedie s místy ujetým a zvulgarizovaným humorem, ale já jsem se celkem bavil. Vyobrazení Evropy je tady hodně zkarikaturizované, ale je to komedie, která má být vtipná v první řadě pro Ameriku, takže mě to nepřekvapuje a ani neuráží. Spíš mě překvapuje, že to takto dopadlo i přes to, že na tom spolupracovali z velké míry Češi, ale bude to dáno hlavně režií a scénářem, na kterých se nepodíleli. 66% ()

Auguri

Vynikající komedie. Je tam přesně to, co evropanům (a asi nejenom jim) chybí. Umět si udělat legraci sám ze sebe, ze svého národa. ()

Perineum

Takové komedie mě prostě baví, pohled američanů na Evropu je vždy k popukání a když se přidá pohled na Slovensko, je už to opravdu moc. Má to spád, nenudí to a plus skvělý song a úžasně debilní Cooper. ()

AltairAhad

To bylo tak dementní až tomu musím dát 4*... Vypadalo to jako trapas roku a možná, že i byl, jenže jsem si nemohla pomoct a snad každých 5 minut mě něco rozesmálo. Hlavně je zde dobře vidět jak amerikános vidí nás Evropany. Třeba u příjezdu do Bratislavy jsem se nehorázně nasmála. Výstup do liduprázdného sídliště (voj. prostor Milovice) jako za toho největšího totáče, k tomu hudba ruské armádní jednotky a následná věta: "Panebože, jsme ve východní Evropě..." prostě vážně Bratislava mě dostala nejvíc. "Nevíte kdy tudy pojede nějaký vlak do Berlína?" "Jasně, za chvíli. Už stavíme i nástupiště." Nebo to, že za dolar a 82 centů si můžete dovolit nejluxusnější hotel s all inclusive pobytem. Jo prostě takhle kravina zafungovala. ()

Pythonator

Vynikající komedie, ale ne až tak jako Road Trip. Mezi těmito blbými teen USA filmy je Eurotrip vskutku jeden z povedených a spíše zábavných než trapných. To jak si Američani představují život v Bratislavě je velice úsměvné a nebýt té přehnané nadsázky, tak si snad opravdu myslím, že jsou Amíci až tak vypatlaní, že by to mysleli vážně. Třešničkou na dortu je Lucy Lawless jako domina v holandském bordelu. ()

Kubin...

70%, ale jen v originále s titulkama, hodně dobrá komedie... CZ dabing tak 20% a pěkně nudná sračka... Možná je to tím že sem to viděl tak pětkrát bez dabingu, ale dabing sem ani nedokoukal... ()

RomanBond007

Určite jedna z tých lepších a oveľa zábavnejších komédií od roku 2000 :D. Obsahuje veľa podarených scénok, skoro celý film je zasadený do europských krajín (napr. Anglicko, Taliansko, Nemecko, ale bohužial aj Slovensko - ktoré ukázali vo veľmi zlom svetle, aspoň tú diskotéku zabili). Ale i tak dobrá komédia. 70%! ()