Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki

• Japonsko Thunderbolt Fantasy: Touri-ken Yuuki (viac)

Recenzie používateľa darthvader77 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2016) (S01)

Nabrosto lahůdková záležitost. Nápad udělat loutkové anime je k nezaplacení a všem vzkazuji toto: vůbec se toho nebojte. Souboje mezi loutkami vypadají nádherně a když k tomu máte nvíc vynikající hudubu od Sawana je příběh už jenom malou třešničkou na dortu. Nejoblíbenějšími postavami se pro mne stal Guǐ Niǎo/dýmkař a Shāng Bù Huàn/hlavní šermíř. Zajímavost, že čtyři dabéři, které zde slyšíte namluvili také postavy ve Fate univerzu. Shāng Bù Huàn namluvil Suwabe Junichi (Archer), Shòu Yún Xiāo/lučeštník namluvil Rikiya Koyama (Emyia Kiritsugu), Miè Tiān Hái/sběratel namluvil Tomokazu Seki (Gilgameš) a nekromancerku Xíng Hài namluvila Sayaka Ohara (Irisviel von Einzbern - před kterou teda smekám, protože jsem jí vůbec nepoznal a její hlasový repertoár mne nepřestává doteď udivovat. Popravdě myslel jsem, že to je hlas dabérky Médey.) Navíc jsem zjistil, že tento mistrovský počin má mangu a velice zvažuji, že se na ni vrhnu (ihned :D) ()

Season 2 (2018) (S02)

Modlitby byly vyslyšeny a po dvou letech se nejlepší loutkařská show na planetě vrací. Libí se mi, že konečně hraje roli minulost Edgeless Blade a rozjel se výborný plot. Kytarář a Princezna Krutosti jsou skvělé nové přírustky, stejně jako vypočítavý Brejlatý ministr spravedlnosti. A samozřejmě potěšil návrat dnes již legendárního Enigmatic Galea. Těším se, co tohle přinese, hlavně na AIzena jako final bosse. xD ()