Po tom, čo im niekto zavraždí dcérku, odsťahuje sa mladý pár do hôr, kde si prenajmú chatu, aby zabudli na tragickú smrť malej Emmy a začali nový život. Avšak na tomto mieste každý z predchádzajúcich nájomníkov záhadne zomrel. (sochoking)

jkpj22

Nechal jsem se nachytat dobrým hodnocením uživatelů, které sleduji....ale nechápu, co je k tomu vedlo. Vidím jen nudný příběh, pár laciných lekaček, u kterých jsem se nelekl a nudný.....příběh. A pořád čekám, až se něco začne dít a najednou film skončí. WTF? Jedna hvězda. ()

sochoking

Duch miesto toho, aby ti urobil problém zo života, bude ti pobehovať za chrbtom a ani sa ťa nedotkne. To mi vždy rezalo na týchto filmoch. ()

eraserhead666

On je ten scénář docela hloupý, poměrně nelogický a místy až děravý (Tak nějak jsem nepochopil co přesně se nakonec dělo, proč se to dělo a díky komu se to dělo, prostě jsem nepobral pointu. A taky mi doteď není jasné, co přesně, respektive jak, se stalo s tím jejich dítětem.), film obecně tuctový, neoriginální a vyčpělý. Ma druhou stranu je fakt, že takhle mě filmoví duchové už dlouho nevystrašili. Asi ve dvou třech momentech a okamžicích byli zdější duchové opravdu děsiví a strašidelní. A to natolik, že docela pozvedávají jinak slabý film. Kromě toho mě zaujala představitelka hlavní hrdinky Cheri Christian. Naopak její manžel mi byl od pohledu nesympatický. ()