Réžia:
Jaroslav DudekScenár:
Ivan GarišKamera:
Josef PávekHudba:
Ladislav ŠtaidlHrajú:
Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (viac)Epizódy(6)
-
Nočný chodec (E01)
-
Zlaté víkendy (E02)
-
Veronika a páv (E03)
-
Kráľ sa hnevá (E04)
-
Prepadnutie (E05)
-
Neznáma kráska a mysliteľ (E06)
Obsahy(2)
Major Josef Drnek (Josef Somr), nadporučík Kotek (Jiří Schmitzer) a JUDr. Kateřina Jánská (Tereza Brodská) zo špeciálneho tímu reprezentujú tri generácie kriminalistov s odlišným prístupom a metódami vyšetrovania závažných zločinov a vrážd. Pracujú pod velením podplukovníka Boudu (Josef Vinklář). (TV JOJ)
Hrajú
Jiří Klem
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Dalimil Klapka
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Saturnin (1994) (seriál)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Libuše Štědrá
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Nemocnica na okraji mesta (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Tři cesty k domovu (1983) (seriál)
Stanislav Aubrecht
Československo
Najlepšie seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
Prípad pre zvláštnu skupinu (1989) (seriál)
Karel Augusta
Československo
Najlepšie seriály:
Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Stanislava Bartošová
Československo
Najlepšie seriály:
Návštěvníci (1983) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Fantom operety (1970) (seriál)
Ilona Jirotková
Československo
Najlepšie seriály:
F. L. Věk (1970) (seriál)
Pan Tau (1971) (seriál)
Novinárske rozprávky (1977) (seriál)
Klára Jirsáková
Najlepšie seriály:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)
Milan Klacek
Najlepšie seriály:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)
Karel Polišenský
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Arnošt Proschek
Československo
Najlepšie seriály:
Kamarádi (1969) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Ludmila Vostrčilová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Nemocnica na okraji mesta (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Miriam Kantorková
Československo
Najlepšie seriály:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Bronzová spirála (1988) (seriál)
Valentina Thielová
Československo
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Mirko Musil
Československo
Najlepšie seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Václav Kotva
Československo
Najlepšie seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Chalupári (1975) (seriál)
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Antonín Jedlička
Československo
Najlepšie seriály:
Krtko (1957) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
O cvrčkovi (1978) (seriál)
Vlastimil Bedrna
Československo
Najlepšie seriály:
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Gagman (1987) (seriál)
Otto Šimánek
Československo
Najlepšie seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Marcela Martínková
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Škrečok v nočnej košeli (1987) (seriál)
Rozsudek (1970) (seriál)