Réžia:
Václav KřístekScenár:
Miroslav SovjákKamera:
David PloyharHudba:
František SvačinaHrajú:
Igor Bareš, Veronika Jeníková, Barbora Seidlová, Braňo Holiček, Kryštof Rímský, Marie Málková, Jaromíra Mílová, Vlasta Žehrová, Jindra Brendlová, Kateřina Březinová, Monika A. Fingerová (viac)Obsahy(1)
Dobře fungující harmonickou rodinu řidiče autobusu Františka Strnada (I. Bareš) a knihovnice středních let (V. Jeníková) zasáhne jako blesk z čistého nebe otřesná událost: jejich nadaný, talentovaný, slušný a „hodný chlapec“ Michal (B. Holiček) se doslova přes noc stane těžkým zločincem. Jednoho dne, zdánlivě bez jakéhokoliv motivu, zavraždí svou první lásku Moniku (B. Seidlová). Rodiče nemohou pochopit, jak se to mohlo stát a pátrají po motivech, jejich okolí se od nich odklání… (Česká televize)
(viac)Hrajú
Igor Bareš
Československo
Najlepšie filmy:
Periferie (2017) (divadelný záznam)
Vlny (2024)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Veronika Jeníková
Československo
Najlepšie filmy:
Rozpustený a vypustený (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Barbora Seidlová
Československo
Najlepšie filmy:
Dámský krejčí (2012) (divadelný záznam)
Lotrando a Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Braňo Holiček
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Všetci moji blízki (1999)
Swingtime (2007) (TV film)
Kryštof Rímský
Československo
Najlepšie filmy:
Chyby (2021)
Príbehy obyčajného šialenstva (2005)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Marie Málková
Československo
Najlepšie filmy:
Rána z milosti (2005) (TV film)
Commedia finita (2023) (divadelný záznam)
Hodný chlapec (2004) (TV film)
Jaromíra Mílová
Československo
Najlepšie filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (divadelný záznam)
Jeden život (2023)
Ochranca (2021) (seriál)
Vlasta Žehrová
Československo
Najlepšie filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jindra Brendlová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Knoflíkáři (1997)
Ivanov (1984) (divadelný záznam)
Kateřina Březinová
Československo
Najlepšie filmy:
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Počkej, až zhasnu (2002) (TV film)
Hodný chlapec (2004) (TV film)
Monika A. Fingerová
Československo
Najlepšie filmy:
České století (2013) (seriál)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Pouta (2009)
Jitka Foltýnová
Československo
Najlepšie filmy:
Hodný chlapec (2004) (TV film)
Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)
Housata (1979)
Zdeňka Keclíková
Najlepšie filmy:
In nomine Patris (2004) (TV film)
Oběti (1999) (seriál)
Slumming (2006)
Anna Remková
Československo
Najlepšie filmy:
Ztracená brána (2012) (seriál)
Hodný chlapec (2004) (TV film)
Politik a herečka (2001) (TV film)
Magdalena Zimová
Československo
Najlepšie filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelný záznam)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (divadelný záznam)
Faidra (2008) (divadelný záznam)
Martin Hofmann
Československo
Najlepšie filmy:
Vlny (2024)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Miloslav Kopečný
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Rozpustený a vypustený (1984)
Běsi (2008) (divadelný záznam)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV film)
Josef Nedorost
Československo
Najlepšie filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Barbier sibírsky (1998)
Popel a hvězdy (1990) (TV film)
René Přibil
Československo
Najlepšie filmy:
Kolja (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (divadelný záznam)
František Svačina
Najlepšie filmy:
Princ a chuďas (1971) (TV film)
Panna a netvor (1978)
Fantom Morrisvillu (1966)