Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (viac)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

sarkareifova odpad!

Co to proboha je? Prních pár dílů se dalo sledovat, ale pak jsem se úplně ztratila v ději a množství postav, že jsem to vzdal už před 10 dílem. Pro herce to byla skvělá příležitost jak si vydělat, když se jich tam tolik vystřídalo. Nejradši bych těch "Odpadů" dala mnohem víc. Jeden totiž nestačí. ()

Candyman odpad!

To je tak trapné a blbé, že mě to až nutí podívat se na další díl, abych zjistil, že je to ještě trapnější a ještě blbější. A ústřední melodie od Bohuše Matuše je tak hnusná, že se divím, že mu při tom "zpívání" nepraskla hlava. ()

haWranka odpad!

To jsem jednou byla u tety na prázdninách...A pokud jsem nechtěla být venku po tmě se slepicema, musela jsem přetrpět pár dílů Rodinných pout. A co mi to dalo do života? "K tetě si raději ber baterku, knížku a špunty do uší." Čeští tvůrci si mohou podat ruku s těmi argentinskými, venezuelskými apod. ()

depp odpad!

Zlaté jihoamerické telenovely. Tam se člověk aspoň občas zasměje tomu, jak je to trapný. Zde mě však chytá jen pocit na lehké nevolnosti. ()

Sosak odpad!

Bylo jenom otázkou času, kdy se nějaký český tvůrce sníží k natočení telenovely. Tolikrát se k tomu schylovalo a tolik režisérů se k tomu už blížilo, až se to stalo nemilosrdnou skutečností... Lze to brát jako jedno ze znamení apokalypsy pro české diváky. ()

waska odpad!

Dobrovolně jsem zhlédl pár dílů poté, co mi kamarád oznámil, že tam bude mít štěk v roli komparzistů. Čekáním jsem protrpěl 4 díly a ani ten štěk, který byl nejlepší na celém seriálu, mé hodnocení nezlepšil. ()

vrata.zami odpad!

Když ono je to tak strašně pitomý a hloupý :( . Proč se na to tolik lidí (jestli se tak důchodcům dá říkat) dívá? Člověk vynechá 250 dílů, pak se podívá na další a bude to furt o tom stejným. Svatba-hádka-rozchod-usmíření-svatba-hádka-rozchod-usmíření-svatba atd. Prostě je to furt stejně pitomý ()

Gezi94

Přiznávám se, že když jsem byla mladší, tak jsem na to sem tam koukla. Byla to celkem dobrá kulisa, prostě nenáročné pokoukání. Ale jak jsem se k tomu dostala nedávno, valila jsem oči. Jak tohle někdo mohl natočit? Hvězdu dávám za to, že oproti VKV to mělo občas i děj. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (viac)