Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (viac)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

AshMorgan

Jednu hvězdu dát musím, odpad si nechám pro VkV...když to totiž srovnám, je to odpad, který se později změnil v pořádný >svinstvo ()

HJ-FILIP odpad!

Žel, nejde to napsat jinak- sračka všech sraček, ostuda české tvorby. Autoři a herci museli být zřejmě hodně zdopovaní aby podávali takéto výkony... ()

Plechovka95

Česká vynalézavost a kopírování, je opravdu k popukání a pokud se na tento český počin koukáte ožralí nebo pod vlivem marihuany,nasmějete se jako blázen...za takovou sračkoidní blbost,alespoň zasloužená hvězdička. Přece jen hysterická Dana Morávková něčemu korunu nasadit musela :D ()

krpik

At si o mě každý říka co chce ale každému se líbí něco jiného.Tento serial jsem sledoval a docela mi padl do oka určitě více jak Ordinace v růžové zahradě.Dobré herecké obsazení ale některé příběhy byli opravdu nudné ale některé mě docela bavili a čekal jsem na další díl jak to dopadne ale hodně se to natahovalo ()

Thoth

1 hvězdičku za to, že jsem byl tehdy malý prďola a vzpomínám na to s jistou nostalgií a byl to jeden z prvních "telenovelských" seriálů tohoto druhu u nás. Jinak je to samozřejmě odpad na vymývání mozků. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (viac)