Brad (Will Friedle) sa trápi, pretože sa mu nepodarilo získať dievča jeho snov, miestnu krásku menom Brooke. Keď už sa na jednom večierku zdá, že dôjde k zblíženiu, Brad má problém. Podstúpi nočnú "tortúru" pri zháňaní tak obyčajnej veci, ako je kondóm. Jeho najlepšia kamarátka Leah (Jennifer Love Hewittová) si všíma mladíkove besnenie a zároveň si uvedomuje, že jej Brad nie je vôbec ľahostajný. Má však iba 24 hodín na to, aby si získala jeho srdce. (TV Markíza)

Gemini

Úlet. A ještě k tomu s naprosto zcestnou zápletkou a trapným humorem. Mohl by snad nějaký soudný jedinec šílet kvůli roztleskávačce-dávačce, která ani není nijak extra hezká a navrch je blbá jak dlabaný necky??? Možná. Je přece jen řeč o amerických teenagerech, že ano:) Ale šílel by někdo kvůli takový frajli, kdyby jeho nejlepší kamarádka byla Jennifer Love Hewittová? To už scénárista a lidi z castingu fakt přehnali... Ale proto, že některým scénkám se vtip upřít nedá a proto, že tu hrála božská Jenn, dávám **. All You Need Is Love:) ()

Jaroslaf

šílenství od začátku do konce. Město plný autobusákovejch psychopatů, gengů, šílenejch policajtů, vyjebanejch mexikánů, maniodepresivních školníků a do toho všeho kluk co si chce jen poprvý v životě zašukat .) já se bavil. a když sem viděl Jennifer, řikal sem si "tyjo tý tu je tak sedmnáct ne???" A taky žejo taky žejo taky žejo....a už tehdy byla kus ;) ()

freddy

Kdo by to kdy řekl, že shánění jednoho kondomu může být tak dobrodružné a zajímavé. Ale hlavní hrdina tohoto filmu jménem Brad by mohl vyprávět, jaké peripetie se dají zažít, když si kondom nevezmete dopředu s sebou na schůzku. Ale nakonec mohl být rád, že ten kondom s sebou ten večer neměl u sebe, protože štěstí a pravá láska na něj čekali někde jinde než u Brooke v ložnici. Někdy prostě asi člověk musí zažít různé problémy a zásahy osudu, aby si uvědomil, že své štěstí, které měl celou dobu ve své přítomnosti, okázale přehlížel. Někdo by možná mohl říci, že to je teenage komedie jako každá jiná, že nenabízí nic zajímavého, ale já to vidím jinak. Já tenhle film vnímám jako hodně příjemnou záležitost, kterou jsem si maximálně užil a u které jsem se ani na okamžik nenudil. Navíc některé nápady a fórky jsou hodně zajímavé, až mi několikrát nezbylo než žasnout, kam ti tvůci na ty nápady chodí. Navíc tato komedie z mého pohledu zabodovala i sympatickými hereckými výkony, Will Friedle v roli Brada byl příjemným překvapením, tohoto herce jsem ještě v ničem hrát neviděl a rozhodně zaujal, ale ještě více zaujala velice atraktivní a sexy kráska Jennifer Love Hewitt, která zde byla jednoduše k nakousnutí a skoro jsem se až divil Bradovi, že je s touto kráskou jen kamarád. Takže celkově film vnímám jako hodně příjemnou teenage komedii, na kterou budu rád vzpomínat a které s radostí dávám čtyři hvězdy. ()

Autogram

Zvláštny názov, ktorý poslúži ako chyták na diváka, pričom je to tínedžerský film o trampotách s prvým sexom. Nezvyklé je aj to, že Jennifer Love Hewitt je za tú menej peknú až nenápadnú. Všetko ale dobre dopadne, len neviem, či je to ten pravý detský film na sobotné dopoludnie. Je mi ľúto dať len dve hviezdy, lebo chvíľami som sa aj bavil. ()

Prubner

Začátek a konec ujdou, ale všechno mezi tím je nuda. Scenárista nechá hrdinu v honbě za kondomem setkat se s řadou ujetých lidí, ale všechno je to z prstu vycucané a hlavně to nemá žádný smysl. Hrdina by se klidně mohl setkat s ufony nebo s mutanty a nic by to na výsledku nezměnilo. Autoři se radši měli věnovat vývoji vztahu hlavní dvojice, to by bylo zajímavější. ()

• Jennifer Love Hewitt naspievala dve pesníčky, ktoré boli použité vo filme. (Mihail123)