Mladý vyznávač ázijských bojových umení Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) pricestuje do Hongkongu, aby sa tam zúčastnil na tajnom turnaji a naplnil tak sen svojho učiteľa a trénera Tanaku (Roy Chiao). Účasť na turnaji však nie je iba otázkou cti, ale aj života a smrti. Súboje totiž neobmedzujú žiadne pravidlá, a tak môže Frank alebo zvíťaziť, alebo zomrieť. Prešiel síce perfektným výcvikom a s prvými súpermi sa popasuje pomerne ľahko, vo finále ho však čaká protivník najnebezpečnejší - známy Chong Li.  Nielenže je to brutálny a bezohľadný vrah, ktorý s obľubou súperov zabíja či mrzačí, ale v okamihu, keď sa ocitne v úzkych, neváha siahnuť ani po zákerných metódach boja. Navyše Frank má v pätách dvoch prenasledovateľov z armády, keďže jeho nadriadený mu nepovolil účasť na turnaji a Frank utiekol z väzenia, kam ho umiestnili. Podarí sa Frankovi zvíťaziť a súčasne dokázať, že nedezertoval? (TV Markíza)

route60

První Van Dammovka co jsem viděl a dodnes to považuji za jeho nejlepší film v hlavní roli potom to sním šlo pěkně z kopce ale je pravda že též nikdy hrát neuměl a už se to nezmění, Bolo Yeung byl borec škoda že musel podle scénaře dostat přes držku. ()

tonton78

opravdová klasika a vlajková loď akčních karate snímků...spousta stylů(i když toho pablba co zastupuje capoieiru nejspíš vyhrabali nemocným vopicím z hnízda), technik a atraktivní prostředí zakázaného turnaje...moje hodnocení neodráží jen nostalgii, rád se na to podívám i teď po letech...jo abych nezapomněl, výborná je i hudba, kde v titulním songu se v refrénu opakovaně objevuje slovo gumídek, gumídek, gumídek..schválně se zaposlouchejte...takže, Bíďo, Babčo, Brumlo, Báro, Brepto, Brůčo...JEDNU Z TĚCH SPODNÍCH ()

VincK

Nejlepší akční béčko, které jsem si opravdu zamiloval hlavně kvůli tréninkové scéně a příjemnému soundtracku. Nebýt hrozných Van Dammových skřeků a finálového boje, kde Bolo Yeung působí hodně odevzdaně dal bych o hvězdičku víc. ()

RobinPM100

Van Damme byl svého času velkou hvězdou, hvězdou osmdesátých a devadesátých let. Krvavý sport je jeho stěžejní film. Film, který ho proslavil po celém světě. Lehce evokuje filmy s králem stylu Jeet-Kune-Do, který také dobyl Hollywood - Bruce Leem. Hrdina, který se, v tomto případě na turnaji, doslova prokope až na vrchol. Je zde i určitý odkaz na staré dobré Shaolinské filmy, kdy se outsidera ujme dědeček "hříbeček" a z nemotorného mladíka udělá mistra bojového umění. ()

david.babick

nejlepši Van Damm, nejlepši arénovka ! film který mám v top 10 aspoň :-) vzpomínky na dětství a pořádná nostalgie hraje v mém hodnocení velkou roli..když ten film vidím tak mám největší radost :-) soundtrack boží, vedlejší postavy super ( Jackson "Harley Davidson", mladej Whitaker, superzáporák Čonk li, Opičák, Sumo tlusťoch, Paco a hromada dalších ) a samozřejmě hlášky ! zajímavostí je, že nejnovější dabing s Juřičkou mám nejradši..a to nejsem zastánce nových dabingů..prostě Blood sport je kult ! ou kej jů es ej ()

Unterschleif

Treba prižmúriť obe oči, aby som tomu mohol dať tri hviezdy. Herecké výkony ako z ochotníckeho divadla. A súboje tak okato fejkové, že to až bolí (viac než samotné "údery"). ()

kridlo

rozhodne to najlepsie co mozete vidiet medzi filmami s podobnym nametom. Suboje natocene v tomto filme sa mi jednoducho nikdy neopozeraju ()

hronik odpad!

Nemohu si pomoc, ale odpad je slabe slovo.Herecke vykony Van Damma jsou tupe a prazdne.Pravda bojove umeni neni zrovna muj salek kavy takze se tem kdo mu rozumeji omlouvam. ()

Belerofon

Pocta průkopníkovi některých sportů a dodnes držitele nesčetně mnoha rekordů Franka Duxe. Jinak pochopitelě B" klasika, jenž nemůže dostat méně jak 3 hvězdy...plus závěrečná scéna: Trapas že se můžu smíchy potrhat o:)) ()

Zeddi

První film, kdy se mi do podvědomí dostal Jean-Claude Van Damme. Tenkrát jsem ho viděl na videu s dabingem typu ach muj bože ach..... au to bolí atd. Prostě jeden hlas podkreslený originálem. A hrozně jsme to tenkrát žrali. První film, kde jsem karate nebo jiné bojové umění viděl ve filmu a hrozně se mi to líbilo. ()

holden

Nekritickych pat hviezdiciek za krasne nostalgicke spomienky pri sledovani neviem kolkokrat okopirovanej VHS kazety. Doteraz mam v zivej pamati vela scen, ktore som sa ako dieta snazil s kamaratmi donekonecna kopirovat. Konkretne scena s prachom v ociach v poslednom suboji s najvacsim zloduchom je uplne bozia! ()

Vitex26

Jedno z top béček osmdesátkové produkce a rozhodně nejlepší představení páně Van Damma. V deseti letech snad můj nejoblíbenější film. 4* tedy možná z nostalgie, možná proto, že nechci prakticky popřít sám sebe, třebaže dětského věku, a možná taky z toho důvodu, že i tenhle trhák, byť se to dnes může zdát třeba směšné, pomáhal utvářet mou náklonnost k filmu. Když už nic jiného z předchozího souvětí, pak si přiznejme alespoň tolik, že i Krvavý sport patří neomylně do filmové historie, i když se to některým "citlivkám" nemusí zrovna pozdávat. ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Shodou okolností se téměř současně vynořily zprávy o remaku dvou akčních klasik z konce osmdesátých let, které proslavily belgického „baleťáka". Především je tady Krvavý sport, jehož novou verzi… (viac)

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (viac)