Juan, Oscar a Franco sú traja bratia, ktorí majú ešte jednu sestru Libiu. Tá je mladá, krásna a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, ktorý je o mnoho rokov starší ako ona. Libia otehotnie, ale Bernardo má nehodu na koni a umiera. Zdrvené dievča sa dozvedá, že Bernardo bol ženatý a mal tri dcéry a spácha samovraždu. Jej bratia chcú pomstiť sestrinu smrť a vydávajú sa do domu rodiny Elizondovcov. Tam stretnú tri krásne sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vydatá, ale jej manželstvo s Fernandom nie je šťastné. Bratia plánujú pomstu, nechajú sa zamestnať v dome Elizondovcov Ale čo sa stane, keď sa do krásnych sestier zamilujú?
Epický príbeh lásky, vášne a pomsty, ktorý uchvátil svet, je späť. V prvej sérii bol plán pomsty bratov Reyesovcov rodine Elizondovcov zmarený, lebo sa zamilovali do sestier Elizondových a stali sa jednou rodinou. O dvadsať rokov neskôr patria k najvplyvnejším rodinám v meste San Marcos, no ich pokoj sa začne rúcať, keď sa synovia Juana Reyesa a Normy Elizondovej - Erick a León, stanú hlavnými podozrivými zo zločinu. Napätie sa stupňuje, keď čelia starým a novým rivalom, skúmajú nové šance v láske a stretávajú sa s rôznymi výzvami, ktoré skúšajú puto, ktoré ich spája. (TV Doma)

mikla

Dej seriálu je velmi zaujimavý..začína sa románikom starca a tinedžerky, ktorý sa končí tragédiou a spojí tak nečakane životy troch bratov a troch sestier a každý si vytovrí vlastný vztah...dej je zaujimavý, je v nom vela akcie, tragédie, humoru a to všetko je velmi dobre poprepletané...skvelé postavy ako napríklad Benito a Leandro Santos..samozrejme príbeh sprevádzaný skvelou hudbou...myslim že tvorcovia ccheli vymyslieť niečo nové čo diváci ešte nevideli a čo by každého dostalo do takzvaného varu. Kráskou je hlavne Paola Rey či Zharick Leon, ktorá naspievala aj niekolko skvelých piesní..vrátane tej úvodnej zvučky...Slovenský dabing je skvelý a hlasy našich hercov sa velmi zhodujú s postavami...seriál ma velmi potešil.....Bernardo sa zamiluje do mladej Lívie a rozhodne sa kvoli nej zanechať svoj terajší život- svoju manželku a svoje tri dcéry a stráviť zvyšok svojho života s mladou Líniou aj napriek tomu že jej bratia nesúhlasia s týmto vztahom. Všetko ide podla plánu až do dna kedy Bernardo náhodne umiera. Líbia je zúfalá a od miestnych ludí je donutená aby sa priznala jeho rodine a výmanila od nich peniaze. Bernardova žena Gabriela však dievča pred celou rodinou poníži a dievčina si po odchode s domu siahne na život. Jej bratia identifikujú jej telo a prisahajú že sa jej smrť Gabriela aj celá jej rodina zaplatí. Prichádzajú na hacienud a spájajú sa s Evou- vernou zamestankynou dona Bernarda. Bratia sa zamestnajú na haciende ako murári a stavajú dom najstaršej dcéry Normy a jej muža Fernanda. Ich manželstvo je na pokrjai krachu, pretože Norma bola za mlada znásilnená a odmieta svojho muža. Najstarší sa s bratov sa do nej zamiluje a postupom času zabudá na pomstu, dokonca spolu strávia noc a Juan jej ukáže v akej chudobe žije. Franko si začne románik s Chimenou ale ked Chimena zistí že má vztah so speváčkou Rosáriou a tak sa vztah skončí. Chimenu totiž začal priťahovať jeho brat Ocar. Obaja sa do seba zamilujú a chcú sa vziať. Zoberú sa ale hned po svadbe ich preruší jej sestra Sara s Gabrielou. Na haciende začne peklo a Gabriela vykazuje dievča s domu aby žila s mužom , ktorého si vybrala. Po čase odchádza aj Norma, ktorý čaká s Chuanom dieťa. Po čase dievčatá pridu nato, prečo vlastne bratia Reyesovci prišli na haciendu a so strachom odchádzajú naspať ku Gabriele. Zároven je vyhodená aj Eva, ktorá bola ich komplickou. Bratia zostanú na mizine, pretože im ich nepriatela, ktorých si objednal Armadno Navarro zničili ich pekáren a navyše si Armando vzal Rosáriu čo Frankovi zlomilo srdce. Preto prijal ponuku oženiť sa so starou milionárkou Eduvinou, aby sa dostal s chudoby.Lenže Eduvina počas svadby umiera a Franko sa stane jediným dedičom celého jej majetku. Spolu so svojími bratmi haciendu zdvihne na nohy a spravia s nej najkrajšiu haciendu v okolí. Postupne sa bratia znovu dostávajú k sestrám lisondovým a Juan spozná aj svojho syna, ktorého Norma pomenuje Juan David. Ukáže sa že Sarita bola celý čas zamilovaná do Franka a on jej tiež nezostal lahostajný. Po všetkých tých hádkach mu raz Sara zachráni život, ked Franka unesú muži Armanda Navara. o Juana začala mať záujem podlá Dinora, ktorá kedysi chodila s Fernandm. Nahovorí Norme aj Juanovi všelijaké lži, ktoré ich na čas rozdelia ale ich láska je taká silná že čoskoro sa znovu uzmieria a zistia čo je Dinora zač. Konečne plánujú svadbu, lenže Dinora si najme zabijakov a Juana unesu a mužia. Všetci sú zufalí a zdesený že zmizol den pred svadbou. Lenže Ruth- dievča, ktoré bratia prijali ako ssoju sestru a je aj dcéra Evy- Juana nájde. Dinora prikáže aby ich zabili. Chlapi však nedokážu zabiť také krásne dievča a nechaju ich žit. Ich priatelia s haciendy im pomožu vrátiť sa domov. No Gabriela všetkým pripravila velké prekvapenie- s Fernandom sa rozhodli že sa vezmú. Všetci sú šokovaný týmto rozhodnutým. PO návrate zo svadobnej cesty sa Fernando stáva pánom domu a ponižuje sestry Elisondové a Gabrielu hucká proti nim. Dokonca do domu prijme aj dvoch podlích zamestancov- Malcolma a Carmelu, ktorý niesu po chuti ani dedkovi Martinovi. Juan a Norma sa rozhodnú konečne vziať. Ich svadbu sa rozhodne prekaziť znovu Dinora. Plánuje podlý plán že ich všetkých na svadbe zabije. Lenže v den svadby si pomíli kostol a striela do neznámych ludí. Začína ju prenasledovať polícia. Juan a Norma sa konečne vezmú a na haciendu majú velkolepú svadbu. Dinora útek prežije a spája sa s Armandom aj Fernandom. Po čase sa uchyli v dome Elisondovcov a spolu s Fernandom začnú ubližovať Gabriele, ktorá si uvedomí akú chybu spravila, ked zanevrela svoje dcéry. Ked Dinoru v dome zočí aj don Martin, rozhodnú sa starca odpraviť do domova dochodcov. Dedko tam však natrafí na donu Ortensiu, s ktooru plánuje útek. Ked sa don Martin dostane domov oznámi Reyesovcom že Dinora je na haciende a že spolu s Fernandom, Armandom a dalšími mučia Gabrielu na haciende. Juan sa ju sám vyberie zachrániť ale sám je zajatý a spolu s Gabrielou sa stávajú rukojemníkmi. AKo výkupné žiadajú peniaze a bezpečný unik z krajiny. Akcia policii nevyjde a Juan s Gabrielou sú unesení aj dalej a Dinora ich zavlečie až do močiarov. Tam ju stretne neblahý osud- je poranená zvieraťom a umiera v močiari. Nakoniec umiera aj Fernando pri pokuse zabiť Juana aj Gabrielu. Polícia a ludia s haciendy ich nájdu a privedu naspať domov. Franko si vezme Saritu a všetci začínajú žit štastný život. Po smrti Armanda znovu otvorí Rosária bar a začne znovu spievať..zostáva však bez muža kedže Franko si vzal Saritu a Armando umrel...jej láskou zostal spev... () (menej) (viac)

Maeve.Orion

Jedna z mála telenoviel, ktorá sa aj dala pozerať. Sexi herečky nechajú nejedného chlapa vo vytržení a ich obtiahnuté kožené oblečenie, ktoré tesne obopína ich "prirodzene" narastené a naliate prsia a krásne tvarovaný zadoček je jednoducho pastva pre oči, a najmä ak jazdia na koňovi ako o dušu. Ženám zasa ulahodia traja "bratia". Nejedno dievča by ostalo v pomykove aspoň tri dni, keby si malo vybrať jedného z nich hoc aj na jednu noc. Krásny ľudia, bizarný príbeh, niektoré herecké výkony a scény k popukaniu, a pre niektorých úchylov skvelá sebarealizácia pri onanovaní. 30% ()

BogacCc

Ja si nemôžem pomôcť, ale mňa táto telenovela fakt bavila (ako jediná). Momentálne to chodí opäť v TV a keď mám čas, rád si to pozriem. Nádherné herečky, skvelá hudba a sympatickè prostredie. Možno budem za teplèho, ale ja dávam 5*. Je to spomienka na moje mladučkè roky. Vždy si to rád pozriem a zaspomínam .... 95 percent.. nemôžem si pomôcť... ()

anicca

Tak áno, je to telenovela, má množstvo nepochopiteľných zvratov a absolútne trapnych zápletiek. Ale bolo natočených kvantum omnoho horších telenoviel ako je táto. Niektorí herci vedia hrať (2,3 určite) a vystupuje tu plejáda fakt veľmi pekných ľudí. Určite si radšej pozrieť toto ako skvosty typu: Cabecita, Yago, Maximo corazon a podobne ()

neskvik

To je proste tak zle, ze je to az vyborne :D Samozrejme sa to nemoze brat vazne. 4 plus za pekne herecky a 5. za komiku, iked ta bola nechcena. ()

Dr.Miku

Brané s nadsázkou, pretože inak telenovely brať ani nemôžeme, však? Je veľmi vtipné ako polovica hodnotiacich dala odpad (asi dúfali v Oscarovú hlboko korektnú drámu) a druhá sa stotožňuje s názorom, že ide o najlepšiu telenovelu. Skrytá vášen je moja najobľúbenejšia telenovela , ktorá má v sebe obrovskú dávku vtipu a dovolím si tvrdiť aj sarkazmu a irónie, často sme svedkami zosmiešnenia postáv v odľahčenom duchu, čo dodáva seriálu na komickosti, a to často v tomto type žánru chýba, všetko je brané akosi seriózne, ale toto je pravá výnimka. Ďalšie nezanedbateľné pozitívum sú samozrejme nezabudnuteľné piesne a herci/herečky, na ktorých sa príjemne pozerá a sú neskutočne sympatickí, svoju rolu hrajú proste dobre. Každá postava v seriáli je špecifická a každý si nájde tú svoju, či už pritepleného Leandra, neznesiteľného tučka Benita, pozitívnu Ruth alebo spontánnu Pepitu. Hlavná zápletka, ktorá je klišoidným klišé - tri sestry+traja bratia - tú hravo dokážem odpustiť, pretože aj to beriem ako čistú paródiu na svoj žáner. Keď som sa nedávno dozvedela, že je seriál na Netflixe s originálnym dabingom tak mi srdce poskočilo :D ps: RIP Juanova kamioneta ()