Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

DapaCz

Komedie, jak má být. Adam Sandler opět podal pěkný herecký výkon. Nemohu si odpustit pozvednout jméno Boba Sappa, coby ohromného černocha, který je znám svým skvělým hereckým výkonem i na scéně fightingu - K1, MMA. Komedie plná kvalitních a známých herců. Humor ve vězeňském prostředí vždy zabere. ()

eklokan

''Tak co holky jak vám visí?'' Zajímavej námět, konec filmu nějakej moc vážnější než průběh což je proti mému gustu, ale jinak koukatelné i dvakrát. Adam Sandler se mi do padoucha a už vůbec do fotbalisty nehodil, vynahradil to výbornym výkonem. ()

Ejvi

Super podívaná, cool hlášky, vězeňské prostředí.. co víc si přát. Klasická scéna s pivkem při zastavení policejní hlídkou se sem bezvadně hodí. ()

thomas7

Dá sa povedať, celkom bez rozpakov, že ide o najlepšiu Sandlerovku, nabitú hviezdami, ktorým uveríte všetko, čo vám vo filme zahrajú. Možno miestami diery v scenári, ktoré ale nahrádza perfektný soundtrack s hlášky...určite odporúčam vidieť, kto ešte nepozeral... ()

fabaj

Shlédl jsem téměř všechny filmy, ve kterých se byť jen na minutku objevil Adam Sandler a kromě kousku „Zkus mě rozesmát“ řadím tuto komedii na pomyslný vrchol. Prvních pár minut lahodí oku Courteney Cox a zbytek je už jen o výborném výkonu Adama Sandlera. Natočit příběh o napravení a uvědomění, že přátelství je někdy víc než vlastní zisk, navíc s nemalou kapkou vtipu řadí tuto komedii mezi mé nejoblíbenější. Pokud jste příznivci svalnatých chlapů, určitě se v této komedii přijdete na své, navíc jako bonus jsou k vidění bývalý wrestlingový zápasníci Steve Austin, Bob Sapp a Kevin Nash. Černá skvrna v podobě úmrtí „Starosty“ (Chris Rock) se, dle mého skromného názoru, do této komedie moc nehodilo. Hodnocení: **** ()

jericho001

Tak temu říkám skvělá jízda.Adama Sandlera mám rád a táhle komedie se mu fakt povedla.Akce je tu skvělá,gagy jsou perfektní a příběh je taky skvělý.Tolik hereckých hvězd jsem fakt nečekal a když se dají do akce tak je to fakt super.Jeden z nejlepších filmů Adama Sandlera.Nemůžu jinak než za čtyři hvězdy.Opravdu skvělý film od začátku až do konce. ()

Eira

Film pro sobotní odpoledne .. neurazí ani nenadchne, ale i takové filmy jsou zapotřebí a já osobně je mám v oblibě :) ()

NoNameCZ

Zábavná komedie, která nenaštve. Adam Sandler je zárukou kvality a ostatní herci ho skvěle doplňují. Podle mě jeden z nejlepších filmů s Adamem Sandlerem. ()

len17

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů u kterého se vždy zasměji. Navíc sexy chlapi v uniformách - další plus. Nejlepší hlášky - "Sněhurka - jaká je?" "Tak poslyšte, pane Frodo, na mě ste krátkej" Tihle tipy filmů mám ráda a vždy se u nich zasměju. ()

zimi

Já se bavil a to hodně, jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl! Nebo jestli komedie má za úkol něco jiného. Zkrátka bombová komedie. Jasnejch ***** ()

BobSenClar

Jedna s těch hodně povedených komedií,na kterou se dá koukat několikrát a to nemohu o mnoha filmech tohoto žánru tozhodně říct.Od začátku poutal moji pozornost,bavil,rozesmíval.Takovému filmu člověk odpustí i řadu nelogičností a úletů.Vlastně je to celé fraška.Jeden musí umět vypnout kritický mozek a pak ho to zatraceně baví.To je důvod,proč je Trestná lavice povedená.Byl jsem vtáhnut do děje tak dobře,že jsem většinu absurdit opomíjel.Podle mě je tohle hranicí,kdy podobné komedie posléze mohou uspět u publika nejen na jedno podívání.Hlavně "herecké" obsazení opravdu stojí za to,když ujetí muklové v komedii,tak tito magoři prosím,celou dobu jsem jim držel palce.70% ()

BH7

Filmů z vězeňskýho prostředí je jako máku, ale z nějakýho důvodu, se mi líbí ta proměna drsných grázlů, vrahů a zlodějů v jednu fajnovou kamarádskou partu. Tady je ještě navíc doplněná o sportovní rivalitu, trochu podivná a nečekaná kombinace, ale proč ne. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)