Queen vo Wembley

(koncert)
  • Česko Queen ve Wembley (viac)
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 1986, 300 (60) min (Director's Cut: 80 min)

Záznam veľkolepého koncertu skupiny Queen, ktorý sa prvý raz uskutočnil na štadióne vo Wembley v roku 1986. Nenapodobniteľným spôsobom dokázali, že ponúkajú najatraktívnejšiu šou svojej doby. Okrem iných hitov koncert zahŕňa A Kind of Magic, I Want to Break Free a Bohemian Rapsody... (oficiálny text distribútora)

Kubasino

Nejlepší koncert nejlepší kapely historie rocku. Opravdový vrchol této legendární skupiny. Freddie v naprosto neuvěřitelné formě. Slova jsou zbytečná, tohle je nádhera!!! ()

miky222

Nejlepší záznam jaký jsem kdy viděl, pastva pro oči i uši, chtěl bych to na Blu-Ray. Kdokoliv kdo šel pod 100% je buď hluchý a nebo je to idiot bez vkusu. 200% ()

med

Fredie Mercury už věděl že jeho dny na turné jsou už sečteny ale i tak podal neskutečně silný dojem.Toto je nejlepší vystoupení světových dějin.Děkuji bohu že jsem fanoušek skupiny Queen. ()

Lubek

Queen vo Wembley? Nenormálna akcia nenormálnej kapely. Len hudobný ignorant môže ignorovať niečo takéto. Queen má najpremakanejšie štúdiové nahrávky, majú možno najlepšieho rockového speváka a takého istého gitaristu. Queen je zároveň považovaná aj ako najlepšie hrajúca kapela naživo, čo viac ešte k tomu dodať... 100 %! ()

themiracle

Nejlepší koncert Queenů v plné síle. Nejlepší koncert jedné z nejlepších kapel všech dob. Víc není co říct, když celý stadion zpívá Love Of My Life... ()

Hidoshito

Škoda toho tlumeného zvuku (viděno na ČT). Jinak setlist téměř dokonalý a atmosféra Wembley parádní, takže kapele těžko něco vyčítat.:) ()